Вадим Олександрович Наумов 1992 р. н., солдат, снайпер. Проходив військову слубжу у складі 1-ї бригади оперативного призначення, Північне ОТО НГУ.
Загинув 1 вересня 2014р під час нападу бойовиків на блокпост НГУ, що охороняв міст у селі Василівка Старобешівського району Донецької області. Зайнявши вигідну спостережну позицію на висотці, Вадим здалеку помітив колону під білими прапорами та надписами «Діти», яка рухалася в напрямку позицій українських військових. Було схоже на евакуацію мирного населення з Іловайська. Але коли з машин стали виходити озброєні бойовики та російські найманці, стало зрозуміло, що ворог підступно обминувши блокпости, готовий зненацька напасти на позиції українських військових. Вадим попередив своїх товаришів про наступ бойовиків, завдяки чому наші військові мали час приготуватися до бою і попросити підкріплення. У другому повідомленні Вадим повідомив, що прийняв бій і його поранено. До пізнього вечора тривав бій. І наші бійці протягом кількох днів не змогли підійти до висотки, щоб обстежити місце бою, з якого не повернувся лише Вадим.
Коли бійці отримали змогу піднятися на висотку, тіла товариша вони не знайшли, тому вважалося, що він потрапив у полон.
Вадим отримав важке поранення – ураження стегнової артерії. Його привезли до калінінської лікарні м. Донецька, але було пізно. Це розповідали пошуковці, які в ході місії «Евакуація 200» повернули додому близько 300 наших бійців.
На виправлення технічних помилок і встановлення правильного перебігу подій пішло 4 місяці. Результат експертизи ДНК підтвердив страшне припущення. Прощалися з Вадимом 23 грудня 2014 року у рідному Козятині.
12 вересня у Київському військовому шпиталі помер боєць із Вінниччини. Сержант Рубанський Федір Сергійович служив у війську за контрактом. Лікарям не вдалося врятувати 23-річного захисника від поранень.
Військовий брав участь в бойових діях в Aвдіївці (в/ч А2167). Хлопець ще в липні отримaв вaжкі порaнення. Увесь цей чaс зa його життя боролися лікaрі нейрохірургічного відділення Головного військового клінічного госпіталю. Хлопець родом із селища Рудниця Піщaнського рaйону, де й був похований 15 вересня.
Народився Юрій Миколайович Фармагей 6 травня 1972 року в селі Огіївка Гайсинського району Вінницької області у сім’ї Миколи Трофимовича та Катерини Арсенівни Фармагей. Навчався в Кіблицькій середній школі. По закінченню 8 класу поступив в Теплицьке професійно-технічне училище № 13, де здобув спеціальність плодоовочівник.
Після закінчення училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополь у морському флоті.
Після демобілізації повернувся до рідного села. Працював у городній бригаді в місцевому сільськогосподарському підприємстві. Одружився, разом з дружиною Вікторією Петрівною виховували двох дітей – сина Сергія, який також проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину, мав двох онуків.
У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу по мобілізації. Відслуживши 1,5 року, двічі продовжував службу за контрактом.
Старший солдат Фармагей Ю.М. гідно дотримувався Присяги, даної українському народу, чітко виконував накази командування, сміливо боронив честь, незалежність і свободу України. 5 квітня 2019 року боєць Юрій Миколайович Фармагей отримав вогнепальне кульове проникаюче поранення грудної клітки, що стало причиною його загибелі.
Поховали захисника 9 квітня в с.Огіївка Гайсинського району.
(30 квітня 2019 року)
178
Народився Сергій 14.04.1966 року в селі Серебринець, Могилів-Подільського району в сім’ї колгоспників. Дитинство та навчання у школі пройшло в Серебринці. Після закінчення школи продовжив навчання у Мазурівському ПТУ.
У листопаді 1984 року був призваний на строкову військову службу до військово –морський сил. Служив на атомному підводному човні.
Після строкової служби одружився. Має дочку та двох онуків. Жив та працював у Могилеві-Подільському.
У січні 2015 року за власним бажанням був призваний на військову службу по мобілізації (4 хвиля). Служив у підрозділі спеціального призначення в зоні проведення АТО. У 2016 був звільнений.
У травні 2018 року за добровільно вирішив підписати контракт на проходження військової служби у високо-мобільних десантних військах та обрав 79 десантно-штурмову бригаду.
30 квітня в опіковому центрі Дніпра від поранень, яких зазнав 29 квітня на Маріупольському напрямку, помер від несумісних із життям травмами.
До Дніпра 53-річного Сергія Гвоздієвського напередодні евакуювали гелікоптером. Армієць був важко поранений під час доставки води на позиції Маріупольського напрямку. Автівка, на якій він їхав, підірвалась на міні. Сергій Гвоздієвський отримав понад 70 відсотків опіків усього тіла та поранення кінцівок. Дніпровським лікарям його врятувати не вдалося.
На фронті з березня 2015 року.
Залишилися дружина, донька і двоє онуків.
Поховали Сергія Гвоздієвського на кладовищі в с.Немія Могилів-Подільського району.
(7 червня 2019 року)
179
7 червня внаслідок прицільного артилерійського обстрілу позицій спецпідрозділу “Азов” поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі загинув козятинчанин 23-річний Максим Олексюк.
23-річний Максим «Максон» Олексюк долучився до полку 2017-го, за півтора року служби проявив себе відданим військовій справі, відповідальним та щирим побратимом.
Поховали Максима Олексюка 9 червня на міському кладовищі.
(6 серпня 2019)
180
6 серпня героїчно загинув під час виконання бойового завдання наш земляк, старший стрілець 1 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти Шандра Сергій Іванович, 30.03.1995 року народження.
За словами речника Міністерства оборони України Дмитра Гуцуляка, вчора, 6 серпня, російсько-окупаційні війська здійснили два провокаційних обстріли наших позицій. О 00:45 протягом майже години ворог застосовував озброєння БМП, гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю по наших захисниках села Богданівки Донецької області. О 10:20 російські окупанти розпочали обстріл поблизу Павлополя.
24-річний юнак проживав у селі Торчин Хмільницького району. У 2013 році закінчив професійний ліцей сфери послуг, що у Хмільнику. До призову в ЗСУ працював механізатором в фермерському господарстві по місцю проживання. 28 листопада 2018 року був призваний Хмільницьким ОРВК до лав Збройних Сил України. Служив за контрактом.
У хлопця залишилася мама та сестра, батько помер.
(2 вересня 2019 року)
181
2 вересня, військовослужбовець мав заступати до чергування на блокпост. Однак, близько п'ятої ранку в нього влучив ворожий снайпер. Хлопець помер дорогою до лікарні в Маріуполі.
Хлопець був неодружений. В нього залишилась батьки та молодша та сестра. Родом з Бохоників Вінницького району.
Похований на кладовищі рідного села.
(24 вересня 2019 року)
182
Старший солдат Андрій Сторожук, 1992 року народження, був родом з Хмільницького району. За офіційною інформацією, військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання від пострілу снайпера в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області в зоні проведення ООС. Вогнепальне поранення несумісне з життям.
Бійця поховали в рідному селі Педоси Хмільницького району. У загиблого залишився син, 2017 р.н.
(10 березня 2020 року)
183
10 березня близько 9:30 в районі села Піски Донецької області загинув старший солдат Ведешин Андрій Олександрович. За попередньою інформацією, 35-річний чоловік помер при евакуації з поля бою у гелікоптері. В вантажівку, де їхали військові, бойовики влучили протитанковою ракетою.
34-річний боєць служив у 131 розвідувальному батальйоні. У 2017 році чоловік підписав контракт із Збройними силами України. Проживав разом з батьками у селі Кинашів Тульчинського району.
Поховали Андрія Ведешина на кладовищі рідного села з усім почестями. У загиблого залишилася мати, брат та донька 8-річна донька.
(30 березня 2020 року)
184
Володимир народився 11 серпня 1983 року. У 2015 році - мобілізований до лав Збройних Сил України.
Був бійцем 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Куля снайпера обірвала життя бійця 30 березня 2020 року.
Похований 2 квітня у селі Андрушівці Погребищенського району.
(13 травня 2020)
185
Олександр народився 25 березня 1996 року. До цього часу не одружувався. Навчався у Тростянецькій середньої загальноосвітньої школи I-III cт. № 2 (2012 р.) та Немирівському професійному ліцеї (2015 р.). У березні 2016 року підписав контракт з Збройними силами, служив старшим солдатом – військової частини А3814.
Боєць загинув за пять хвилин до закінчення інженерних робіт, які проводилися на позиції. Наступного дня Олександр мав іти на ротацію,.
Поховали Олександра Карпику з воїнськими почестями на сільському кладовищі.
5 липня у зоні проведення Операції об'єднаних сил загинув уродженець Гайсина. Під час перебування на позиції отримав смертельні поранення внаслідок обстрілу протитанковою керованою ракетою з боку ворога. Майор Богдан Бродовський - був кадровим військовим із великим досвідом, служив у 93-тій бригаді «Холодний Яр», обіймав посаду заступника начальника тилу логістики бригади. У загиблого залишилася дружина і четверо дітей.
Богдана Бродовський народився 17 квітня 1984 року в місті Гайсин на Вінниччині. У 2002 році вступив на строкову службу, потім підписав контракт зі Збройними Силами. А у 2005 році вступив до військового інституту в Одесі, який указом міністра оборони за рік в повному складі перевели до Львова.
У 2009 році здобув повну вищу освіту та офіцерське звання, а з 2014 року обіймав посаду начальника продовольчої служби окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.
Із захисником попрощалися 8 липня в селищі Черкаське Дніпропетровської області. Похований на цвинтарі села Вільне.
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber