№ | Маршрут автобуса | Повний маршрут | Неповний маршрут |
Інтервал руху |
||
---|---|---|---|---|---|---|
перший | останній | з депо | в депо | |||
1 | Залізничний вокзал - Педучилище | 06:50 | 21:13 | 05:57 | 21:13 | 00:16 |
1 | Педучилище - Залізничний вокзал | 06:20 | 21:43 | 06:58 | 21:43 | 00:16 |
2 | ВПЗ - Площа Шкільна | 06:05 | 22:55 | 05:58 | 23:45 | 00:48 |
2 | Площа Шкільна - ВПЗ | 06:15 | 23:10 | 05:42 | 23:35 | 00:47 |
5 | П'ятничани - Вул. Комарова | 06:30 | 21:50 | 06:37 | 21:50 | 00:46 |
5 | Вул. Комарова - П'ятничани | 06:50 | 21:10 | 06:00 | 22:30 | 00:47 |
6 | Олієжиркомбінат - Площа Перемоги | 07:00 | 19:11 | 07:00 | 20:04 | 00:37 |
6 | Площа Перемоги - Олієжиркомбінат | 07:27 | 19:40 | 06:34 | 19:40 | 00:41 |
7 | Вул. Якова Шепеля - Пирогово | 06:14 | 19:28 | 16:05 | 21:42 | 00:42 |
7 | Пирогово - Вул. Якова Шепеля | 07:04 | 20:48 | 05:42 | 20:48 | 00:39 |
8 | Залізничний вокзал - Вул. Бучми (ліс) | 06:30 | 20:35 | 06:07 | 20:35 | 00:34 |
8 | Вул. Бучми (ліс) - Залізничний вокзал | 06:30 | 21:05 | 06:25 | 21:05 | 00:34 |
11 | Вул. Ботанічна - Сабарів | 06:20 | 20:20 | 05:58 | 21:44 | 00:37 |
11 | Сабарів - Вул. Ботанічна | 06:05 | 21:03 | 05:47 | 21:03 | 00:37 |
14 | Залізничний вокзал - Будинок відпочинку | 07:25 | 21:25 | 06:32 | 21:25 | 00:44 |
14 | Будинок відпочинку - Залізничний вокзал | 06:55 | 20:55 | 07:43 | 21:55 | 00:45 |
16 | Меморіал Визволення - Барське шосе - Аграрний університет | 07:06 | 19:49 | 06:06 | 19:49 | 01:16 |
16 | Аграрний університет - Барське шосе - Меморіал Визволення | 06:13 | 20:44 | 07:12 | 20:44 | 01:19 |
19 | Вишенька - Немирівське шосе | 06:02 | 21:48 | 05:29 | 22:13 | 00:27 |
19 | Немирівське шосе - Вишенька | 06:13 | 21:51 | 05:54 | 22:44 | 00:27 |
20 | Меморіал Визволення - Хутір Шевченка | 07:27 | 20:06 | 07:27 | 20:06 | 01:35 |
20 | Хутір Шевченка - Меморіал Визволення | 08:09 | 19:20 | 07:14 | 20:48 | 01:35 |
21 | Барське шосе - Педучилище | 06:35 | 21:20 | 05:41 | 21:20 | 00:23 |
21 | Педучилище - Барське шосе | 06:10 | 21:15 | 06:21 | 22:10 | 00:22 |
22 | Залізничний вокзал - Мікрорайон Академічний | 07:32 | 18:40 | 06:47 | 18:40 | 01:01 |
22 | Мікрорайон Академічний - Залізничний вокзал | 06:47 | 19:25 | 06:47 | 19:25 | 00:58 |
24 | Вишенька - Вул. Бучми (ліс) | 06:40 | 20:50 | 05:59 | 20:50 | 00:26 |
24 | Вул. Бучми (ліс) - Вишенька | 06:40 | 20:50 | 06:35 | 21:43 | 00:24 |
25 | Залізничний вокзал - Вишенька | 07:24 | 19:31 | 07:31 | 19:31 | 00:48 |
25 | Вишенька - Залізничний вокзал | 07:36 | 18:53 | 06:58 | 18:53 | 00:48 |
27 | Залізничний вокзал - с. Лука Мелешківська | 07:05 | 19:17 | 05:50 | 19:17 | 01:21 |
27 | с. Лука Мелешківська - Залізничний вокзал | 06:20 | 19:56 | 06:20 | 19:56 | 01:22 |
30 | смт. Десна - Будинок відпочинку | 07:15 | 19:16 | 06:00 | 21:08 | 01:23 |
30 | Будинок відпочинку - смт. Десна | 06:20 | 20:12 | 05:58 | 20:12 | 01:23 |
№ | Маршрут автобуса | Повний маршрут | Неповний маршрут |
Інтервал руху |
||
---|---|---|---|---|---|---|
перший | останній | з депо | в депо | |||
1 | Залізничний вокзал - Педучилище | 07:45 | 20:45 | 07:22 | 20:45 | 00:22 |
1 | Педучилище - Залізничний вокзал | 07:45 | 21:15 | 07:33 | 21:15 | 00:22 |
2 | ВПЗ - Площа Шкільна | 06:05 | 22:55 | 05:58 | 23:45 | 00:48 |
2 | Площа Шкільна - ВПЗ | 06:15 | 23:10 | 05:42 | 23:35 | 00:47 |
5 | П'ятничани - Вул. Комарова | 07:00 | 21:20 | 07:00 | 21:20 | 01:26 |
5 | Вул. Комарова - П'ятничани | 07:40 | 20:15 | 06:30 | 22:00 | 01:26 |
6 | Олієжиркомбінат - Площа Перемоги | 07:00 | 19:11 | 07:00 | 20:09 | 01:01 |
6 | Площа Перемоги - Олієжиркомбінат | 07:29 | 19:40 | 06:32 | 19:40 | 01:01 |
7 | Вул. Якова Шепеля - Пирогово | 07:41 | 19:51 | 07:41 | 19:51 | 01:44 |
7 | Пирогово - Вул. Якова Шепеля | 08:31 | 19:01 | 07:09 | 20:41 | 01:44 |
8 | Залізничний вокзал - Вул. Бучми (ліс) | 07:05 | 20:30 | 07:05 | 20:30 | 01:07 |
8 | Вул. Бучми (ліс) - Залізничний вокзал | 07:35 | 21:05 | 07:00 | 21:05 | 01:08 |
11 | Вул. Ботанічна - Сабарів | 07:30 | 19:15 | 07:30 | 20:40 | 01:28 |
11 | Сабарів - Вул. Ботанічна | 08:10 | 20:00 | 06:56 | 20:00 | 01:29 |
14 | Залізничний вокзал - Будинок відпочинку | 09:00 | 19:00 | 08:07 | 19:00 | 01:00 |
14 | Будинок відпочинку - Залізничний вокзал | 08:30 | 18:30 | 08:30 | 19:30 | 01:00 |
16 | Меморіал Визволення - Барське шосе - Аграрний університет | 07:06 | 19:49 | 07:03 | 19:49 | 01:04 |
16 | Аграрний університет - Барське шосе - Меморіал Визволення | 07:10 | 20:44 | 06:52 | 20:44 | 01:03 |
19 | Вишенька - Немирівське шосе | 07:01 | 21:38 | 05:59 | 22:13 | 00:40 |
19 | Немирівське шосе - Вишенька | 06:43 | 21:57 | 06:53 | 22:34 | 00:40 |
20 | Меморіал Визволення - Хутір Шевченка | 07:27 | 13:59 | 07:27 | 13:59 | 01:38 |
20 | Хутір Шевченка - Меморіал Визволення | 08:09 | 13:14 | 07:14 | 14:41 | 01:38 |
21 | Барське шосе - Педучилище | 07:35 | 20:45 | 07:01 | 20:45 | 00:53 |
21 | Педучилище - Барське шосе | 07:30 | 19:55 | 07:21 | 21:35 | 00:53 |
22 | Залізничний вокзал - Мікрорайон Академічний | 07:32 | 18:40 | 06:47 | 18:40 | 01:35 |
22 | Мікрорайон Академічний - Залізничний вокзал | 06:47 | 19:25 | 06:47 | 19:25 | 01:35 |
24 | Вишенька - Вул. Бучми (ліс) | 07:25 | 19:55 | 06:43 | 19:55 | 00:58 |
24 | Вул. Бучми (ліс) - Вишенька | 07:25 | 19:35 | 07:20 | 20:48 | 00:57 |
25 | Залізничний вокзал - Вишенька | 07:00 | 19:04 | 07:00 | 20:20 | 01:20 |
25 | Вишенька - Залізничний вокзал | 07:38 | 19:42 | 06:34 | 19:42 | 01:20 |
27 | Залізничний вокзал - с. Лука Мелешківська | 07:05 | 19:17 | 07:05 | 19:17 | 01:21 |
27 | с. Лука Мелешківська - Залізничний вокзал | 07:43 | 19:56 | 07:00 | 19:56 | 01:21 |
30 | смт. Десна - Будинок відпочинку | 08:15 | 18:57 | 06:53 | 18:57 | 02:08 |
30 | Будинок відпочинку - смт. Десна | 07:15 | 17:57 | 07:15 | 19:53 | 02:06 |