Новости vinbazar.com Новости vinbazar.com https://vinbazar.com/ ru Fri, 03 Jul 2020 16:39:29 +0300 Fri, 03 Jul 2020 16:39:29 +0300 Краєзнавчий музей у Тульчині став учасником проєкту “Музей відкрито на ремонт 2020” https://vinbazar.com/news/kultura-i-sport/kraznavchiy-muzey-u-tulchini-stav-uchasnikom-proktu-muzey-vidkrito-na-remont-2020 3 липня оголосили результати відбору для проєкту підтримки регіональних музеїв “Музей відкрито на ремонт 2020”. Цьогоріч обрали 22 заклади, які відвідають дослідники. Серед учасників програми Тульчинський краєзнавчий музей.  Про це повідомляють організатори.  На конкурс подал... Культура i Спорт Fri, 03 Jul 2020 16:39:29 +0300 Новости vinbazar.com 3 липня оголосили результати відбору для проєкту підтримки регіональних музеїв “Музей відкрито на ремонт 2020”. Цьогоріч обрали 22 заклади, які відвідають дослідники. Серед учасників програми Тульчинський краєзнавчий музей. 

Про це повідомляють організатори. 

На конкурс подали 150 заявок. З них обрали 22 музеї: 2 сільських, 3 селищних, 16 міських та 1 обласний музей. 

За підтримки Українського культурного фонду, ми почнемо готуватись до музейних експедиції новими учасниками проекту, за напрямками: “Південь”, “Центр-Північ”, “Захід”, - повідомляють організатори.

Учасником проєкту, зокрема, став Тульчинський краєзнавчий музей. Дослідники вирушать до закладу для ознайомлення з експонатами. Також вони проведуть лекції та воркшопи на тему пам’яті та регіональних інституцій.

Довідка:

“Музей відкрито на ремонт” – це проект підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей. Протягом кількох років у 31-му музеї східного регіону України було проведено 4 освітньо-методичних воркшопи “Сучасні методи роботи музею”; 6 кураторських виставок сучасного мистецтва; 6 дослідницьких проектів про локальну історію та 10 виставкових проектів “Жовта лінія”, які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об’єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ ст і до сучасності.  Учасники проєкту займаються архаїзацією, популяризацією та збереження музеїв України.

]]>
У Крижопільському районі потонув 67-річний чоловік https://vinbazar.com/news/podiyi/u-krijopilskomu-rayoni-potonuv-67-richniy-cholovik 3 липня у селі Тернівка Крижопільського району загинув 67-річний чоловік. Він потонув у місцевому ставку. Рятувальники виявили тіло на відстані 30 метрів від берега. Про це повідомляють у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.  3 липня о 12:29 до Слу... Події Fri, 03 Jul 2020 15:49:50 +0300 Новости vinbazar.com 3 липня у селі Тернівка Крижопільського району загинув 67-річний чоловік. Він потонув у місцевому ставку. Рятувальники виявили тіло на відстані 30 метрів від берега.

Про це повідомляють у Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. 

3 липня о 12:29 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в селі Тернівка Крижопільського району втопилася людина. Чоловік потонув під час купання у місцевому ставку. 

Прибувши на місце події, рятувальники пожежно-рятувальної частини селища Крижопіль за допомогою спецобладнання, на відстані близько 30 метрів від берега, вилучили з водойми чоловіка без ознак життя. Загиблим виявився 67-річний місцевий житель.

У пошукових роботах брали участь 4 чоловіки особового складу.

]]>
На Вінниччині перейменували Жданівську ОТГ https://vinbazar.com/news/rizne/na-vinnichchini-pereymenuvali-jdanivsku-otg 1 липня на пленарному засіданні Жданівської сільської ради, що у Хмільницькому районі, прийняли рішення про перейменування населеного пункту та об’єднаної територіальної громади. Тепер вона носить назву Війтівці. Про це повідомляють у Жданівській об'єднаній територіальній громаді.  ... Різне Fri, 03 Jul 2020 15:20:26 +0300 Новости vinbazar.com 1 липня на пленарному засіданні Жданівської сільської ради, що у Хмільницькому районі, прийняли рішення про перейменування населеного пункту та об’єднаної територіальної громади. Тепер вона носить назву Війтівці.

Про це повідомляють у Жданівській об'єднаній територіальній громаді. 

1 липня відбулося засідання сільської ради, на якому розглянули ряд питань. Зокрема, депутати прийняли рішення про перейменування об’єднаної громади, сільської ради та її виконавчих органів. 

Питання розглядали із врахуванням Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”. Клопотання сільської ради про залишення назви села Жданівка, що розглядалось на засіданні Комітету Верховної Ради України, нардепи не підтримали. 

Село Жданівка перейменували у Війтівці. Жданівська ОТГ тепер носить назву Війтівецька. Найменування змінили також відповідним органам влади. 

Після прийняття вказаного рішення сільської ради та проведення у встановленому порядку державної реєстрації відповідних змін на мапі області та держави з’явиться Війтівецька об’єднана територіальна громада”, - повідомляють в ОТГ. 

]]>
В Оратові завершили капітальний ремонт школи (Фото) https://vinbazar.com/news/suspilstvo/v-oratovi-zavershili-kapitalniy-remont-shkoli-foto У селищі Оратів відремонтували середню школу. Роботи обійшлися у 4 мільйони 496 тисяч гривень.  Про це повідомляють у Вінницькій обласній державній адміністрації.  У селищі Оратів відремонтували середню школу. У вересні на школярів чекає оновлений навчальний заклад на 226 учнівських місц... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 14:51:32 +0300 Новости vinbazar.com У селищі Оратів відремонтували середню школу. Роботи обійшлися у 4 мільйони 496 тисяч гривень. 

Про це повідомляють у Вінницькій обласній державній адміністрації. 

У селищі Оратів відремонтували середню школу. У вересні на школярів чекає оновлений навчальний заклад на 226 учнівських місць.  

Проєкт “Капітального ремонту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (початкова школа)  смт. Оратів із впровадженням енергозберігаючих технологій” увійшов до переліку 15 об’єктів Державної програми “Велике будівництво”, які реалізуються в області у 2020 році. Наразі будівельні роботи завершено, подані відповідні документи для отримання дозволу на введення в експлуатацію.

Загальна кошторисна вартість будівництва складає 4 мільйони 496 тисяч гривень. На його закінчення у 2020 році із місцевого бюджету виділили 876 800 тис грн., а фінансування з Державного фонду регіонального розвитку склало 651 575 тис грн., як і передбачалось кошторисом. При виконанні робіт, вдалось зекономити кошти в розмірі 195,99 тис. грн., які  вирішили спрямувати на забезпечення потреб осіб з інвалідністю. 

Оратівська середня школа, дошкільний навчальний заклад,  дитяча музична школа  розташовані поряд у парку культури та відпочинку, де також наявні ігрові та спортивні майданчики, пішохідні доріжки, літній театр. 

Реалізація даного проєкту дасть можливість зміцнити матеріально-технічну базу комунального закладу як опорної школи громади та району, уникнути нарікань на неналежний температурний режим, непривабливий зовнішній вигляд будівлі, слабку технічну оснащеність. А впровадження енергозберігаючих технологій дозволить значно скоротити бюджетні витрати на опалення закладу та проведення ремонтних робіт”, - йдеться у повідомленні ОДА.

]]>
У Ямпільському районі два господарства не поділили врожай. У конфлікт втрутилася поліція (Фото) https://vinbazar.com/news/kriminal/u-yampilskomu-rayoni-dva-gospodarstva-ne-podilili-vrojay-u-konflikt-vtrutilasya-politsiiya-foto 2 липня у Ямпільському районі виник конфлікт між двома господарствами щодо власності на врожай. Коли в справу втрутились правоохоронці, одна зі сторін приступила до незаконного збору зернових. Поліція розпочала слідство за фактом самоправства.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції... Кримiнал Fri, 03 Jul 2020 14:04:30 +0300 Новости vinbazar.com 2 липня у Ямпільському районі виник конфлікт між двома господарствами щодо власності на врожай. Коли в справу втрутились правоохоронці, одна зі сторін приступила до незаконного збору зернових. Поліція розпочала слідство за фактом самоправства. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області. 

2 липня на полі в Ямпільському районі сталася конфліктна ситуація між представниками двох господарств з приводу права власності на урожай. Одна із сторін розпочала збір зернових. На момент приїзду на місце події поліції на полі працювала сільськогосподарська техніка та частина зерна була зібрана.

Ще восени 2019 року фермером, депутатом районної ради Сергієм Миронишиним були засіяні поля озимим ячменем. Договори оренди земельних паїв з мешканцями села було укладено 10 років тому, їхній термін дії закінчується в грудні 2020 року. Наразі, за інформацією керівника фермерського господарства “Вікторія”, ним посіяний урожай незаконно збирає ПРАТ ПК Поділля. Нині на 7 гектарах здійснюється незаконний збір озимого ячменю”, - повідомляє депутатка Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська

Правоохоронці зупинили роботу сільськогосподарської техніки. Зібраний врожай та техніку вилучили. Наразі слідством вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно, яке є речовим доказом.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 365 (самоправство), в рамках  розслідування якого з’ясовуються усі обставини та право власності на урожай. Розслідування перебуває на особистому контролі начальника ГУНП.

]]>
На Вінниччині розпочалися жнива https://vinbazar.com/news/ekonomika/na-vinnichchini-rozpochalisya-jniva На Вінниччині розпочалася жнивна компанія. До збору озимини приступили в Оратівському, Могилеві-Подільському, Мурованокуриловецькому, Бершадському та Ямпільському районах. Про це інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації... Економіка Fri, 03 Jul 2020 13:30:45 +0300 Новости vinbazar.com На Вінниччині розпочалася жнивна компанія. До збору озимини приступили в Оратівському, Могилеві-Подільському, Мурованокуриловецькому, Бершадському та Ямпільському районах.

Про це інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації.

Станом на 3 липня по всіх категоріях господарств обмолочено 1,1 тис. га ранніх зернових культур, що становить 0,2% площ ранніх зернових культур, що підлягають до збирання та 3,4 % площ озимого ячменю.
Наразі намолочено 4,9 тис. тонн при середній урожайності 44,8 ц/га.

До відома: прогнозована площа збирання ранніх зернових та зернобобових культур всього становить 414,1 тис. га, в тому числі прогнозована площа збирання озимого ячменю - 32,8 тис. га.

]]>
На Вінницькому олійножировому комбінаті завершили капітальний ремонт https://vinbazar.com/news/ekonomika/na-vinnitsikomu-oliynojirovomu-kombinati-zavershili-kapitalniy-remont Вінницький олійножировий комбінат відновлює свою роботу. На підприємстві завершили капітальний ремонт. Обидва заводи в цьому сезоні перероблятимуть всі види олійних культур. Про це повідомляють у пресслужбі компанії “ViOil”. Вінницький олійножировий комбінат відновлює свою роботу після... Економіка Fri, 03 Jul 2020 13:21:25 +0300 Новости vinbazar.com Вінницький олійножировий комбінат відновлює свою роботу. На підприємстві завершили капітальний ремонт. Обидва заводи в цьому сезоні перероблятимуть всі види олійних культур.

Про це повідомляють у пресслужбі компанії “ViOil”.

Вінницький олійножировий комбінат відновлює свою роботу після щорічної планової зупинки на капітальний ремонт. Обидва заводи технічно готові до нового сезону. 

Вони будуть перероблятимуть всі види основних олійних культур: соняшник, ріпак та сою. 

Ми плануємо, що Вінницький олійножировий комбінат працюватиме на повну проектну потужність. У нас є всі підстави для такого оптимізму - в 2020 році в Україні очікується високий урожай соняшнику на рівні 16,2 млн. Наша продукція затребувана і в Європі, і в Африці, і в Азії, і в Америці. Тому ми продовжимо збільшувати обсяги переробки”, - розповідв голова правління Вінницького олійножирового комбінату Дмитро Чаленко

Читайте також: Вінницький "ViOil" увійшов в трійку найбільших олієжиркомбінатів України

]]>
У Вінниці інспектори з паркування виписали майже 2,5 тисячі штрафів https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-inspektori-z-parkuvannya-vipisali-mayje-25-tisyachi-shtrafiv У Вінниці з 12 травня інспектори з паркування складають адмінпротоколи та виписують штрафи. За цей час порушники отримали майже 2 300 штрафів на суму 670 тисяч гривень.  Про це під час брифінгу 3 липня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.  “Ми рік готувалися, щоб ро... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 12:43:38 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці з 12 травня інспектори з паркування складають адмінпротоколи та виписують штрафи. За цей час порушники отримали майже 2 300 штрафів на суму 670 тисяч гривень. 

Про це під час брифінгу 3 липня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Ми рік готувалися, щоб розпочати роботу інспекторів з паркування. Необхідно було підготувати працівників, тому що вони несуть відповідальність за накладення штрафів та постанов”, - зазначив міський голова. 

Інспектори з паркування почали свою роботу з центральних вулиць міста. Далі площу відпрацювання розширюватимуть. 

З початку роботи служби виписали 3 700 повідомлень про притягнення до відповідальності водіїв, які не дотримуються правил паркування. Порушники сплатили майже 2 300 штрафів на загальну суму 670 тисяч гривень. 

Далі продовжимо цю роботу більш комплексно. Наразі здійснені перші кроки по евакуації неправильно припаркованих автомобілів”, - додав Моргунов.

Нагадаємо, інспекція з паркування розпочала роботу 11 грудня. Спочатку вони проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіями, а потім почали накладати штрафи на порушників. 

 

]]>
Станом на ранок 3 липня у Вінницькій області підтвердили 1915 випадків коронавірусу https://vinbazar.com/news/suspilstvo/stanom-na-ranok-3-lipnya-u-vinnitsikiy-oblasti-pidtverdili-1915-vipadkiv-koronavirusu Станом на ранок 2 липня у Вінницькій області зареєстрували 1915 пацієнтів з коронавірусом. За добу зафіксували 20 нових випадків. Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України. “Станом на 11.00 годин 03.07.2020 року на території Вінниць... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 12:18:06 +0300 Новости vinbazar.com Станом на ранок 2 липня у Вінницькій області зареєстрували 1915 пацієнтів з коронавірусом. За добу зафіксували 20 нових випадків.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України.

“Станом на 11.00 годин 03.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 2860 підозр на COVID-19. У 1915 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 161 дитини (місто Вінниця – 97, Хмільницький район – 11,Вінницький район – 13, Жмеринський район – 6, Гайсинський, Липовецький,  Калинівський, Козятинський та Тростянецький райони - по 4, Барський, Літинський,  Крижопільський,  Немирівський та Погребищенський райони - по 2, Могилів-Подільський, Томашпільський, Чернівецький, Тиврівський райони по 1 дитині”, - йдеться у повідомленні.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

 • місто Вінниця - 1101 (+8 за добу), 

 • Вінницький район – 140, 

 • Жмеринський район – 104 (+1 за добу), 

 • Калинівський район - 95 (+2 за добу), 

 • Хмільницький район - 84, 

 • Тиврівський район - 42 (+2 за добу), 

 • Козятинський район - 37 (+6 за добу),

 • Могилів-Подільський район - 36, 

 • Тростянецький район - 32,

 • Погребищенський район - 31, 

 • Літинський район – 30, 

 • Крижопільський район - 23, 

 • Липовецький район - 21, 

 • Барський район - 21, 

 • Немирівський район - 19, 

 • Гайсинський район - 16, 

 • Тульчинський район – 14, 

 • Томашпільський район – 13, 

 • Бершадський район - 10,

 • Іллінецький район - 8, 

 • Ямпільський район - 8, 

 • Шаргородський район - 7, 

 • Чернівецький район – 7 (+1 за добу), 

 • Мурованокуриловецький район - 6,

 • Оратівський район - 5,

 • місто Ладижин – 4, 

 • Чечельницький район - 1.

Зареєстровано 30 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих (місто Вінниця – 16, Вінницький та Жмеринський райони - по 3, Калинівський район – 2, Козятинський район - 1, Літинський район - 1, Немирівський район – 1, Тростянецький район – 1, Хмільницький район - 1,Чернівецький район – 1).

Одужало 1267 осіб , (в точу числі 104 дитини і 283 медичних працівників), з них по місту Вінниця 739 осіб,  повторне лабораторне дослідження не виявило коронавірусу в організмі перехворілих.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 3 липня  в Україні підтверджено 46 763 випадки COVID-19, з них 20 558 одужали, 1212 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 876 випадків. 

]]>
У співробітника Міграційної служби Вінниччини виявили коронавірус https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-spivrobitnika-migratsiiyno-slujbi-vinnichchini-viyavili-koronavirus В Управлінні Державної міграційної служби Вінниччини, який знаходиться по вулиці Театральній, припинили прийом громадян. Причина обмеження - виявли коронавірусу в одного з працівників. Як повідомили редакції сайту Vinbazar.com в управлінні Міграційної служби України у Вінницькій області, COVID-19 п... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 12:00:04 +0300 Новости vinbazar.com В Управлінні Державної міграційної служби Вінниччини, який знаходиться по вулиці Театральній, припинили прийом громадян. Причина обмеження - виявли коронавірусу в одного з працівників.

Як повідомили редакції сайту Vinbazar.com в управлінні Міграційної служби України у Вінницькій області, COVID-19 підтвердили в одного з працівників. Установа тимчасово не приймає громадян. У приміщенні проводять дезінфекцію. Також виявляють контактних осіб хворого. 

В Управлінні Державної міграційної служби України у Вінницькій області по вулиці Театральна 10 міста Вінниці тимчасово припинено прийом громадян. Для надання адміністративних послуг можете звернутися до структурних підрозділів міграційної служби, що розташовані за адресою вулиця Пирогова, 4 міста Вінниці”, - йдеться у повідомленні установи. 

]]>
Студенти-історики представили сюжет з розкопок найбільшого поселення на заході Південного Бугу (Відео) https://vinbazar.com/news/kultura-i-sport/studenti-istoriki-predstavili-syujeti-z-rozkopok-naybilshogo-poselennyana-zahodi-pivdennogo-bugu-video Студенти-історики з Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського представили відео з розкопок у Чечельницькому районі. Практиканти допомагали науковцям з Східноподільської експедиції Інституту археології НАН України досліджувати найбільше поселення на захід ві... Культура i Спорт Fri, 03 Jul 2020 11:31:49 +0300 Новости vinbazar.com Студенти-історики з Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського представили відео з розкопок у Чечельницькому районі. Практиканти допомагали науковцям з Східноподільської експедиції Інституту археології НАН України досліджувати найбільше поселення на захід від Південного Бугу.

Про це повідомляють у Факультеті історії, права і публічного управління ВДПУ. 

Археологічно-етнографічна практика студентів проходила у селі Рогізка Чечельницького району. Досліджували поселення Білий Камінь, яке датоване початком 4 тисячоліття до нашої ери. Його розміри 102 га. Відповідно стародавнє місто є найбільшим в середовищі культурного комплексу Кукутень-Трипілля на захід від річки Південний Буг. 

Поселення між селами Білий Камінь та Рогізка вперше науково задокументовано розвідкою С. Гамченка у 1909-1913 рр. Після 90-річної перерви його вивчення відновили. Розкопки провели у липні 2018 року. Експедицією досліджено одне житло та проведено тестові розкопки інших об’єктів у різних частинах поселення. Результати вивчення будівель дають можливість говорити про існування певних традицій в житлобудуванні поселення. Зокрема спільними ознаками є двоповерховість вказаних споруд збудованих із використанням дерев’яних конструкцій та значної кількості глини.

Згідно висновків археологів поселення Білий Камінь представляє останню фазу розвитку чечельницької локальної групи. Ймовірно воно існувало близько 3700 р. до н. е.

]]>
На Вінниччині судитимуть полковника Нацполіції за махінації зі службовими талонами на пальне https://vinbazar.com/news/kriminal/na-vinnichchini-suditimut-polkovnika-natsipolitsii-za-mahinatsii-zi-slujbovimi-talonami-na-palne На Вінниччині судитимуть командира підрозділу спецпризначення поліції та його підлеглих. Протягом пів року вони продавали службові талони на пальне. Офіцери розтратили палива на суму понад 28 тисяч гривень. Про це повідомляють у Військовій прокуратурі Центрального регіону України.   Офіц... Кримiнал Fri, 03 Jul 2020 11:19:27 +0300 Новости vinbazar.com На Вінниччині судитимуть командира підрозділу спецпризначення поліції та його підлеглих. Протягом пів року вони продавали службові талони на пальне. Офіцери розтратили палива на суму понад 28 тисяч гривень.

Про це повідомляють у Військовій прокуратурі Центрального регіону України.  

Офіцери Головного управління Нацполіції у Вінницькій області постануть перед судом за привласнення та розтрату службового майна. Протягом 6 місяців, з серпня 2019 по лютий 2020 року командир підрозділу спецпризначення спільно з підлеглими займалися незаконним продажем талонів на пальне. За цей час вони розтратили понад 1000 літрів дизельного палива вартістю більше 28 000 грн.

Збитки, нанесені державі, відшкодовані підозрюваним в ході слідства. Згідно з частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України за такий злочин зловмисникам загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

]]>
Житель Вінниччини загинув під час ДТП у Житомирській області (Фото) https://vinbazar.com/news/dtp/jitel-vinnichchini-zaginuv-pid-chas-dtp-u-jitomirskiy-oblasti-foto 2 липня на трасі Київ-Чоп у Житомирській області сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій легковика Opel, житель Вінниччини, зіткнувся з вантажівкою. Чоловік загинув на місці автопригоди. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Житомирської області. Дорожньо-транспортна пригода сталас... ДТП Fri, 03 Jul 2020 10:44:13 +0300 Новости vinbazar.com 2 липня на трасі Київ-Чоп у Житомирській області сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій легковика Opel, житель Вінниччини, зіткнувся з вантажівкою. Чоловік загинув на місці автопригоди.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на автошляху Київ-Чоп 2 липня. Водій автомобіля Opel, 21-річний житель Вінницької області, не впорався з керування та зіткнувся з вантажівкою Volvo з напівпричепом, під керуванням 42-річного жителя Чернігівщини, що стояла на узбіччі.

У результаті ДТП загинули двоє людей: водій та 81-річна пасажирка легковика. Ще одна пасажирка цього ж автомобіля, 56-річна жителька Львівщини, отримала тілесні ушкодження та ушпиталена до реанімаційного відділення Коростишівської лікарні.

Триває встановлення всіх причин та обставин події. 

]]>
Митрополит ПЦУ Симеон з Вінниці одужує від коронавірусу https://vinbazar.com/news/suspilstvo/mitropolit-ptsiu-simeon-z-vinnitsii-oduju-vid-koronavirusu 18 червня у митрополита Вінницько-Барської єпархії ПЦУ Симеона виявили коронавірус. 1 липня священнослужитель повідомив про поліпшення стану здоров'я. Прогнози лікарів щодо одужання є позитивними. Про це повідомляють у Вінницько-Барській єпархії Української Православної церкви. Митрополит Вінн... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 10:19:09 +0300 Новости vinbazar.com 18 червня у митрополита Вінницько-Барської єпархії ПЦУ Симеона виявили коронавірус. 1 липня священнослужитель повідомив про поліпшення стану здоров'я. Прогнози лікарів щодо одужання є позитивними.

Про це повідомляють у Вінницько-Барській єпархії Української Православної церкви.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон перебуває на лікуванні у зв’язку із коронавірусним захворюванням. Владика повідомляє, що стан його здоров’я поліпшується і прогнози лікарів наразі є позитивними. 

Всім, хто турбується про стан його здоров’я, митрополит Симеон, який перебуває на постійному зв'язку з Управлінням єпархії, просить передати свою подяку, особливо за молитви”, - повідомляють в єпархії. 

]]>
Зеленський призначив чотирьох суддів на Вінниччині https://vinbazar.com/news/suspilstvo/zelenskiy-priznachiv-chotiroh-suddiv-na-vinnichchini 2 липня президент Зеленський призначив чотирьох суддів на Вінниччині. Вони обійняли посади у Калинівському, Козятинському, Чечельницькому та Шаргородському судах. Відповідний указ Президент підписав 2 липня.  Згідно з документом, суддями призначили: Ставнійчук Світлану Володимирівну -&nb... Суспільство Fri, 03 Jul 2020 09:47:04 +0300 Новости vinbazar.com 2 липня президент Зеленський призначив чотирьох суддів на Вінниччині. Вони обійняли посади у Калинівському, Козятинському, Чечельницькому та Шаргородському судах.

Відповідний указ Президент підписав 2 липня. 

Згідно з документом, суддями призначили:

 • Ставнійчук Світлану Володимирівну -  суддею Калинівського районного суду;

 • Кучерук Ірину Миколаївну - суддею Козятинського міськрайонного суду;

 • Токарчук Людмилу Григорівну - суддею Чечельницького районного суду;

 • Мельник Андрею Гаврилівну - суддею Шаргородського районного суду.

Нагадаємо, 15 червня Президент призначив суддів у Тростянецький та Оратівський районні суди. 

]]>
У Могилеві-Подільському районі викрили підпільні цехи з підробленим алкоголем (Фото+Відео) https://vinbazar.com/news/kriminal/u-mogilevi-podilskomu-rayoni-vikrili-pidpilni-tsiehi-z-pidroblenim-alkogolem-fotovideo 2 липня у Могилеві-Подільському районі викрили 3 підпільні цехи з виготовлення фальсифікованого алкоголю та мінеральної води. Правоохоронці вилучили 20 тонн спирту.  Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.  Підпільне виробництво викрили підрозділи Могилів-Подільськог... Кримiнал Fri, 03 Jul 2020 09:15:16 +0300 Новости vinbazar.com 2 липня у Могилеві-Подільському районі викрили 3 підпільні цехи з виготовлення фальсифікованого алкоголю та мінеральної води. Правоохоронці вилучили 20 тонн спирту. 

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України. 

Підпільне виробництво викрили підрозділи Могилів-Подільського прикордонного загону. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). 

Співробітники Держприкордонслужби за силової підтримки спецпідрозділу “ДОЗОР” спільно з представниками Державного бюро розслідувань провели 5 санкціонованих обшуків у Могилеві-Подільському, Немії та Серебрії. Під час цих заходів виявили 2 підпільних цехи з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції та 1 підпільний цех з виробництва мінеральної води. 

Правоохоронці вилучили понад 20 тонн спирту та алкогольних напоїв, які зберігалися у спеціальних поліетиленових упаковках, резервуарах та пляшках, а також фарбники, заготівки для розлиття та засоби для брендування сурогату під продукцію відомих світових виробників.

Слідство триває. Встановлюються причетні до вчинення злочину особи.

]]>
У Вінниці затримали посадовця держпідприємства за отримання хабаря https://vinbazar.com/news/kriminal/u-vinnitsii-zatrimali-posadovtsiya-derjpidprimstva-za-otrimannya-habarya У Вінниці затримали начальника одного з відділів Вінницького експертно-технічного центру Держпраці. Посадовець отримав 10 тисяч гривень хабаря за дозволи для роботи підприємця. Корупціонеру загрожує ув'язнення. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Вінницької області.  У Вінниці ви... Кримiнал Thu, 02 Jul 2020 18:42:23 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці затримали начальника одного з відділів Вінницького експертно-технічного центру Держпраці. Посадовець отримав 10 тисяч гривень хабаря за дозволи для роботи підприємця. Корупціонеру загрожує ув'язнення.

Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Вінницької області. 

У Вінниці викрили начальника одного із відділів державного підприємства “Вінницький експертно-технічний центр Держпраці”. Чоловіка затримали під час одержання неправомірної вигоди. 

За даними слідства, посадовець отримав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди від підприємця за отримання дозвільних документів на роботи з підвищеною небезпекою. Наразі вирішується питання щодо повідомлення корупціонеру про підозру і обрання запобіжного заходу.

Порушнику загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

]]>
У громадських криницях на Вишеньці виявили забруднення та бактерії https://vinbazar.com/news/rizne/u-gromadskih-krinitsiyah-na-vishentsii-viyavili-zabrudnennya-ta-bakteri У Вінниці продовжують перевіряти якість води у громадських криницях. Лабораторні дослідження виявили забруднення та коліформні бактерії у 8 колодязях на вулицях 600-річчя, Андрія Первозванного та на проспекті Космонавтів. Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій ... Різне Thu, 02 Jul 2020 18:06:15 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці продовжують перевіряти якість води у громадських криницях. Лабораторні дослідження виявили забруднення та коліформні бактерії у 8 колодязях на вулицях 600-річчя, Андрія Первозванного та на проспекті Космонавтів.

Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області. 

У Вінниці щотижня проводять відбір проб води з криниць громадського користування. Фахівці звертають увагу на санітарно-технічний стан криниць, зокрема, на наявність та справність зовнішнього накриття, підставки під відро, цілісність відмостки навколо оголовка тощо.

За результатами лабораторних досліджень питна вода з криниць громадського користування не відповідає нормам за адресами:

 • вул. 600-річчя, 20 – виявлені загальні коліформи, каламутність становить 18,6 мг/дм3 при нормі не більше 3,5 мг/дм3;

 • вул. 600-річчя, 32 - каламутність становить  11,48 мг/дм3 при нормі не більше 3,5 мг/дм3, якість води по мікробіологічним показникам відповідає нормам;

 • вул. Андрія Первозванного, 6 - виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає нормам;

 • просп. Космонавтів, 62 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам  відповідає нормам;

 • просп. Юності, 20 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає нормам;

 • просп. Юності, 22 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає нормам;

 • вул. Андрія Первозванного, 36 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає нормам;

 • вул. Андрія Первозванного, 48 – виявлені загальні коліформи, якість води по санітарно-хімічним показникам відповідає нормам.

“Держпродспоживслужба” направила листи з рекомендаціями стосовно проведення очистки та дезінфекції криниць на адресу директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

]]>
У Вінниці затримали керівника “Нацдружин”, якого звинувачують у побитті прихильника Шарія (Фото) https://vinbazar.com/news/kriminal/u-vinnitsii-zatrimali-kerivnika-natsidrujin-yakogo-zvinuvachuyut-u-pobiti-prihilnika-shariya-foto 1 липня у Вінниці члени націоналістичних громадських організацій побили прихильника Шарія. 2 липня бійці спецпідрозділу КОРД затримали керівника вінницького осередку “Національних дружин” активіста Андрія Вербецького. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області... Кримiнал Thu, 02 Jul 2020 17:33:07 +0300 Новости vinbazar.com 1 липня у Вінниці члени націоналістичних громадських організацій побили прихильника Шарія. 2 липня бійці спецпідрозділу КОРД затримали керівника вінницького осередку “Національних дружин” активіста Андрія Вербецького.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області. 

1 липня на проспекті Коцюбинського побили прихильника Шарія. Як йдеться у повідомленні поліції, 53-річного чоловіка кинули на землю та побили ногами на очах у перехожих. З множинними переломами ребер та численними травмами його госпіталізували.

Відповідальність за інцидент взяла на себе громадська організація “Едельвейс”. Напередодні представники цього руху оприлюднили заяву про те, що розпочинають полювання на “шарійців” у Вінниці. В Мережі опублікували момент побиття, але згодом його вилучили з відкритого доступу. 

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (хуліганство). 2 липня поліція спільно з бійцями спецпідрозділу КОРД  затримали керівника активістів Андрія Вербецького. Правоохоронці переконують, що активіст був серед 4 нападників. 

Сьогодні вночі (2 липня - ред.) провели обшук у квартирі та затримали Голову Національних дружин Вінниччини Андрія Вербецького”, - йдеться у повідомленні організації “Національні Дружини Вінниця”.

Вербецький знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Слідство готує матеріали для оголошення йому підозри та обрання міри запобіжного заходу.

Затриманий крім цього перебуває під слідством та підозрюється у вчиненні хуліганства під час проведення сесії Жмеринської міської ради в лютому цього року”, - повідомляють у поліції. 

]]>
“Укрзалізниця” запускає регіональний потяг “Київ-Жмеринка” https://vinbazar.com/news/rizne/ukrzaliznitsiya-zapuska-regionalniy-potyag-kiv-jmerinka “Укрзалізниця” призначила рейси шести регіональним поїздам. Один з них курсує за маршрутом “Київ-Жмеринка”.  Про це повідомляє “Укрзалізниця”.  “Укрзалізниця” запустила шість регіональних потягів. Один з них прямує через Вінниччину. Це поїз... Різне Thu, 02 Jul 2020 16:51:36 +0300 Новости vinbazar.com “Укрзалізниця” призначила рейси шести регіональним поїздам. Один з них курсує за маршрутом “Київ-Жмеринка”. 

Про це повідомляє “Укрзалізниця”. 

“Укрзалізниця” запустила шість регіональних потягів. Один з них прямує через Вінниччину. Це поїзд №867/868 Київ - Жмеринка - Київ. Він курсуватиме з 3 липня у передвихідні та вихідні дні.

Наразі продовжують діяти обмеження щодо кількості пасажирів у межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. Також обов’язковим є використання засобів індивідуального захисту. 

Читайте також: “Укрзалізниця” відновила рух потягів до Львова. Два курсують через Вінниччину

]]>
У Вінниці після 20 липня почнуть нараховувати антикризові виплати https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-pislya-20-lipnya-pochnut-narahovuvati-antikrizovi-viplati У Вінниці після 20 липня громадяни почнуть отримувати муніципальні антикризові виплати. З міського бюджету на це виділили 24 мільйони гривень. Наразі мешканці написали більше 9 тисяч заяв на отримання матеріальної допомоги.  Про це повідомив Вінницькій міський голова Сергій Моргунов.  Пі... Суспільство Thu, 02 Jul 2020 16:22:01 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці після 20 липня громадяни почнуть отримувати муніципальні антикризові виплати. З міського бюджету на це виділили 24 мільйони гривень. Наразі мешканці написали більше 9 тисяч заяв на отримання матеріальної допомоги. 

Про це повідомив Вінницькій міський голова Сергій Моргунов

Після 20 липня вінничани почнуть отримувати перші виплати по муніципальній допомозі. Нарахування коштів передбачено до кінця року. З міського бюджету на це виділили 24 мільйони гривень.

“Наразі повідомили більше 12 тисяч вінничан, які мають право на допомогу. Прийнято більше 9 тисяч заяв. Оформлення продовжується. Ті люди, хто це зробить у липні, отримають доплату у серпні - одразу за два місяці”, - зазначив міський голова.

Муніципальну допомогу у розмірі 300 гривень отримають

 • непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;

 • непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

 • непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства; 

 • люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи “А”.

]]>
В Україні переглядають штрафи за недотримання маскового режиму https://vinbazar.com/news/suspilstvo/v-ukrani-pereglyadayut-shtrafi-za-nedotrimannya-maskovogo-rejimu-foto 1 липня Уряд підтримав законопроєкт про встановлення штрафів за недотримання маскового режиму. Людей, які не носять засоби індивідуального захисту в громадських місцях, очікують нові штрафи. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я України.  Уряд на засіданні 1 липня підтримав ... Суспільство Thu, 02 Jul 2020 15:46:52 +0300 Новости vinbazar.com 1 липня Уряд підтримав законопроєкт про встановлення штрафів за недотримання маскового режиму. Людей, які не носять засоби індивідуального захисту в громадських місцях, очікують нові штрафи.

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я України. 

Уряд на засіданні 1 липня підтримав внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення. Законопроєкт передбачає встановлення штрафів за недотримання маскового режиму. 

Згідно з документом, штраф за такі порушення для фізичних осіб складатиме 170-255 грн. Для юридичних осіб (закладів харчування, спортивних, торговельних закладів тощо) становитиме від 3400 до 5100 грн. Законопроєкт передали на розгляд Верховної Ради. 

Нагадаємо, раніше за порушення карантинних обмеження встановлених урядом, до яких, зокрема, відносили і поява у громадських місцях без маски, можна було отримати 17 тисяч гривень штрафу. У Вінниці за подібне осудили 15 людей, повідомляють у Вінницькому міському суді. 

Довідка: 

У березні Верховна Рада передбачила покарання за порушення правил карантину. Адміністративна стаття "порушення правил карантину" передбачає штраф у 17-34 тисяч гривень або 34-170 тисяч гривень для посадовців за недотримання карантину людей.  Кримінальна стаття "порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням" передбачає 17-51 тисяч гривень штрафу, або до 6 місяців арешту, або обмеження/позбавлення волі до 3-х чи навіть 5-8 років

]]>
У Вінниці посмертно нагородили ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС (Фото) https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-posmertno-nagorodili-likvidatora-avari-na-chornobilskiy-aes-foto 2 липня у Вінниці посмертно нагородили ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Валентина Стемпеня. Відзнаку міського голови отримала донька героя. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.  Ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Валентина Ст... Суспільство Thu, 02 Jul 2020 15:01:23 +0300 Новости vinbazar.com 2 липня у Вінниці посмертно нагородили ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Валентина Стемпеня. Відзнаку міського голови отримала донька героя.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

Ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії Валентина Стемпеня посмертно нагородили відзнакою міського голови. Її вінничанину присвоїли за проявлені мужність, героїзм, самовідданість, сміливі та рішучі дії під час ліквідації аварії на ЧАЕС.

Нагороду передала перший заступник директора департаменту соціальної політики Наталія Паламарчук. Відзнаку отримала донька ліквідатора.

Дякуємо за подвиг, який ліквідатори аварії на ЧАЕС зробили для всього світу, адже саме вони стали на захисті не лише України, а й всієї Європи”, - зазначила Наталія Паламарчук.

]]>
У двох селах Гайсинського району тимчасово припинять подачу газу https://vinbazar.com/news/rizne/u-dvoh-selah-gaysinskogo-rayonu-timchasovo-pripinyat-podachu-gazu З 7 липня у Гайсинському районі проводитимуть ремонт газопроводів. Через це в двох селах тимчасово припинять подачу “блакитного палива”. Постачання відновлять після виконання робіт.  Про це повідомляють у “Вінницягаз”.  З 7 липня “Вінницягаз” виконуват... Різне Thu, 02 Jul 2020 14:03:52 +0300 Новости vinbazar.com З 7 липня у Гайсинському районі проводитимуть ремонт газопроводів. Через це в двох селах тимчасово припинять подачу “блакитного палива”. Постачання відновлять після виконання робіт. 

Про це повідомляють у “Вінницягаз”. 

З 7 липня “Вінницягаз” виконуватиме планові ремонтні роботи на газопроводах від газорозподільної системи “Гайсин”. Через це з 8:00 7 липня тимчасово припинять газопостачання споживачів села Шура Мітлинецька та селища Карбівське Гайсинського району.

Роботи проводитимуть для забезпечення належного технічного стану систем та безпечного постачання природного газу споживачам. Газопостачання відновлять по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників підприємства до газових приладів своїх помешкань”, - зазначають у “Вінницягаз”. 

Відновлення подачі газу проводитимуть лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

]]>
Володимир Гройсман поділився зворушливою світлиною з матір'ю (Фото) https://vinbazar.com/news/politika/volodimir-groysman-podilivsya-zvorushlivoyu-svitlinoyu-z-matiryu-foto Колишній міський голова Вінниці та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поділився  зворушливим фото з власною матір'ю. Публікацію присвятив до річниці. "З Днем народження, мама! Сьогодні тобі було би 70. Дякую за все, безмежно тебе люблю і мені дуже тебе не вистачає. Світла ... Політика Thu, 02 Jul 2020 13:56:22 +0300 Новости vinbazar.com Колишній міський голова Вінниці та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поділився  зворушливим фото з власною матір'ю. Публікацію присвятив до річниці.

"З Днем народження, мама! Сьогодні тобі було би 70. Дякую за все, безмежно тебе люблю і мені дуже тебе не вистачає. Світла пам'ять тобі, моя рідна", - написав політик у Facebook. 

У 2019 році Гройсман публікував цю світлину на 19 річницю з дня смерті матері. 

Жанна Ізраїлівна Гройсман померла в 2000 році. Жінка, яка працювала вчителькою, пішла з життя у 50-річному віці. 

]]>
У Вінниці чоловік викрав з магазину два годинники за 45 тисяч гривень https://vinbazar.com/news/kriminal/u-vinnitsii-cholovik-vikrav-z-magazinu-dva-godinniki-za-45-tisyach-griven У Вінниці чоловік під виглядом купівлі товарів пограбував магазин. Він виніс два годинники на суму 45 тисяч гривень. Зловмисником виявився мешканець Турбова. Поліція затримала порушника.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.  27 червня у Вінниці чоловік з... Кримiнал Thu, 02 Jul 2020 13:28:53 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці чоловік під виглядом купівлі товарів пограбував магазин. Він виніс два годинники на суму 45 тисяч гривень. Зловмисником виявився мешканець Турбова. Поліція затримала порушника. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області. 

27 червня у Вінниці чоловік заволодів двома годинниками вартістю 45 000 гривень з крамниці. До відділу поліції з повідомленням про пограбування звернулась 50-річна продавець-консультант магазину з продажу годинників. Жінка повідомила, що до торговельної зали зайшов чоловік та попросив її показати два годинника марки Certina.  Взявши їх до рук, він вибіг з магазину та зник в невідомому напрямку.

На місце злочину одразу прибула слідчо-оперативна група поліції. Як розповів начальник Вінницького відділу поліції Сергій Синявський, за описом зловмисника, який надала потерпіла, та за допомогою відео з камер нагляду, поліцейські встановили особу, причетну до пограбування.

На розшук зловмисника орієнтували усі місцеві та територіальні відділення поліції. Затримали 29-річного правопорушника за місцем проживання у селищі Турбів Липовецького району. Награбоване зловмисник встиг продати.

За фактом пограбування поліцією розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років.

 

]]>
"Голос" влаштовує у Вінниці зустріч зі Святославом Вакарчуком https://vinbazar.com/news/politika/golos-vlashtovu-zustrich-z-svyatoslavom-vakarchukom-u-vinnitsii У Вінниці 6 липня відбудеться зустріч зі Святослав Вакарчук. Її організовує партія "Голос". Про це повідомили в місцевому партійному осередку. Зібрання пройде за адресою Хмельницьке шосе, 4/119, де знаходиться громадська приймальня народної депутатки від "Голосу" Олек... Політика Thu, 02 Jul 2020 13:00:24 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці 6 липня відбудеться зустріч зі Святослав Вакарчук. Її організовує партія "Голос".

Про це повідомили в місцевому партійному осередку.

Зібрання пройде за адресою Хмельницьке шосе, 4/119, де знаходиться громадська приймальня народної депутатки від "Голосу" Олександри Устінової. Під час неї відбудеться відкриття обласного штабу на місцеві вибори. 

Як повідомили редакції сайту Vinbazar.com представники осередку, до Вінниці окрім Вакарчука також приїде голова партії "Голос" Кіра Рудик, очільник фракції у Верховній Раді Сергій Рахманін та нардеп Олександра Устінова. Для того, щоб дотриматися протиепідемічних умов, спілкування проведуть на вулиці з дотриманням дистанції. 

Зустріч запланована на 12:30. 

 

]]>
Спецслужби ДНР намагалися завербувати жителя Вінницької області (Відео) https://vinbazar.com/news/podiyi/spetsislujbi-dnr-namagalisya-zaverbuvati-jitelya-vinnitsiko-oblasti-video Контррозвідники Служби безпеки України виявила факт вербування мешканця Вінницької області. Представники підконтрольної російським спецслужбам так званого Міністерства державної безпеки Донецької народної республіки" силою змусили чоловіка співпрацювати.  Про це повідомляють у Службі безп... Події Thu, 02 Jul 2020 12:25:45 +0300 Новости vinbazar.com Контррозвідники Служби безпеки України виявила факт вербування мешканця Вінницької області. Представники підконтрольної російським спецслужбам так званого Міністерства державної безпеки Донецької народної республіки" силою змусили чоловіка співпрацювати. 

Про це повідомляють у Службі безпеки України. 

"Встановлено, що наш співвітчизник відвідував своїх родичів, які проживають на тимчасово окупованій території Донеччини. Під час перетину лінії розмежування чоловік був незаконно затриманий представниками так званого "МДБ ДНР". Після цього потерпілого доставили до спецтюрми на території тимчасово окупованого Донецька. Використовуючи психологічний тиск і фізичні тортури, зловмисники схилили його до конфіденційного співробітництва. "Куратори" вимагали від чоловіка збирати і передавати інформацію, у тому числі фотоматеріали, щодо українських стратегічних об’єктів", - повідомляють у СБУ.

Після повернення на підконтрольну українській владі територію вінничанин звернувся до СБУ та надав детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування і поставлених завдань.

]]>
У Вінниці відремонтують приміщення інклюзивно-ресурсного центру №2 https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-vidremontuyut-primishchennya-inklyuzivno-resursnogo-tsientru-2 У Вінниці для інклюзивно-ресурсного центру №2 виділили нове приміщення по вулиці Замостянській. Перед відкриттям там проведуть капітальний ремонт. На роботи виділили мільйон гривень. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.  Інклюзивно-ресурсний центр №2 для дітей з особливими освітніми... Суспільство Thu, 02 Jul 2020 11:32:51 +0300 Новости vinbazar.com У Вінниці для інклюзивно-ресурсного центру №2 виділили нове приміщення по вулиці Замостянській. Перед відкриттям там проведуть капітальний ремонт. На роботи виділили мільйон гривень.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

Інклюзивно-ресурсний центр №2 для дітей з особливими освітніми потребами працює у Вінниці з вересня 2019 року.  Наразі він знаходиться на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів. Для закладу виділено окреме приміщення за адресою вулиця Замостянська 51, проте воно потребує капітального ремонту. Для цих потреб міська рада виділила мільйон гривень.

“Наразі спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру №2 працюють на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів з дошкільним відділенням ВМР. Для зручності відвідувачів центру, що проживають у лівобережній частині нашого міста, для роботи  закладу виділено будівлю за адресою Замостянська 51. Але це приміщення потребує капітального ремонту з заміною мереж, вікон, влаштуванням перестінок, внутрішнє опорядження тощо”, – каже директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

У комунальній установі “Інклюзивно-ресурсний центр №2”, за аналогією з першим міським закладом, проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей (2-18 років) з особливими освітніми потребами. За її результатами, кожній дитині у закладі освіти розроблятимуть індивідуальні програми розвитку.. У центрі надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.

Також відбуватимуться консультації для педагогічних працівників навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, а також для батьків дітей з особливими потребами. З цією метою проводитимуть конференції, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.

]]>
Станом на ранок 2 липня у Вінницькій області підтвердили 1895 випадків коронавірусу https://vinbazar.com/news/suspilstvo/stanom-na-ranok-2-lipnya-u-vinnitsikiy-oblasti-pidtverdili-1895-vipadkiv-koronavirusu Станом на ранок 2 липня у Вінницькій області зареєстрували 1895 пацієнтів з коронавірусом. За добу зафіксували 19 нових випадків. Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України. “Станом на 11.00 годин 02.07.2020 року на території Вінницької област... Суспільство Thu, 02 Jul 2020 11:23:18 +0300 Новости vinbazar.com Станом на ранок 2 липня у Вінницькій області зареєстрували 1895 пацієнтів з коронавірусом. За добу зафіксували 19 нових випадків.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України.

“Станом на 11.00 годин 02.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 2812 підозр на COVID-19. У 1895 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 159 дітей (місто Вінниця – 97, Вінницький район – 13, Хмільницький район – 11, Жмеринський район – 6, Гайсинський, Калинівський, Липовецький та Тростянецький райони - по 4, Барський, Літинський, Козятинський, Крижопільський, Немирівський та Погребищенський райони - по 2, Могилів-Подільський, Томашпільський, Тиврівський, Чернівецький райони по 1 дитині”, - йдеться у повідомленні.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

 • місто Вінниця - 1093 (+9 за добу), 

 • Вінницький район – 140 (+1 за добу), 

 • Жмеринський район – 103 (+2 за добу), 

 • Калинівський район - 93 (+1 за добу), 

 • Хмільницький район - 84 (+1 за добу), 

 • Тиврівський район - 40, 

 • Могилів-Подільський район - 36, 

 • Тростянецький район – 32 (+1 за добу), 

 • Козятинський район - 31,

 • Погребищенський район - 31 (+2 за добу), 

 • Літинський район – 30, 

 • Крижопільський район - 23, 

 • Липовецький район - 21, 

 • Барський район - 21, 

 • Немирівський район - 19, 

 • Гайсинський район - 16, 

 • Тульчинський район – 14, 

 • Томашпільський район – 13, 

 • Бершадський район - 10,

 • Іллінецький район - 8, 

 • Ямпільський район - 8, 

 • Шаргородський район - 7 (+2 за добу), 

 • Мурованокуриловецький район - 6,

 • Чернівецький район – 6, 

 • Оратівський район - 5,

 • місто Ладижин – 4, 

 • Чечельницький район - 1.

Зареєстровано 30 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих (місто Вінниця – 16, Вінницький та Жмеринський райони - по 3, Калинівський район – 2, Козятинський район - 1, Літинський район - 1, Немирівський район – 1, Тростянецький район – 1, Хмільницький район - 1,Чернівецький район – 1).

Одужало 1250 осіб, (в тому числі 103 дитини і 282 медичних працівників), з них по місту Вінниця 732 особи, повторне лабораторне дослідження не виявило короновірусу в організмі перехворілих.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 2 липня  в Україні підтверджено 45 887 випадків COVID-19, з них 20 053 одужали, 1185 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 889 випадків.

]]>