Новости vinbazar.com Новости vinbazar.com https://vinbazar.com/ ru Fri, 30 Oct 2020 17:01:39 +0200 Fri, 30 Oct 2020 17:01:39 +0200 У Вінниці учні 5-11 класів ходитимуть до школи почергово https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-uchni-5-11-klasiv-hoditimut-do-shkoli-pochergovo З 2 листопада Вінниця продовжить перебувати у "помаранчевій зоні" епідемічної небезпеки. Школярі старших класів в місті навчатимуться почергово.  Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.  З 2 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської ОТ... Суспільство Fri, 30 Oct 2020 17:01:39 +0200 Новости vinbazar.com З 2 листопада Вінниця продовжить перебувати у "помаранчевій зоні" епідемічної небезпеки. Школярі старших класів в місті навчатимуться почергово. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

З 2 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської ОТГ для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі.

А учні 5-11 класів навчатимуться у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Має бути здійснено поділ старших школярів на підгрупи з відвідуванням навчальних занять кожною із підгруп по черзі через тиждень.

 

]]>
Суддя Конституційного суду з Вінниччини заявив про відставку https://vinbazar.com/news/politika/suddya-konstitutsiiynogo-sudu-z-vinnichchini-zayaviv-pro-vidstavku Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко, який родом з Тростянецького району, повідомив, що написав заяву про відставку. Причиною став тиск з боку Офісу президента.  Про це суддя заявив під час брифінгу 30 жовтня.  Зі слів Сліденко, на нього тисли 7 та 8 жовтня. Через це наступ... Політика Fri, 30 Oct 2020 16:02:48 +0200 Новости vinbazar.com Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко, який родом з Тростянецького району, повідомив, що написав заяву про відставку. Причиною став тиск з боку Офісу президента. 

Про це суддя заявив під час брифінгу 30 жовтня. 

Зі слів Сліденко, на нього тисли 7 та 8 жовтня. Через це наступного ж дня написав заяву про відставку, але її ще не розглянули.  

"Подзвонили з Офісу президента і сказали що я веду себе неправильно і в мене будуть проблеми".‬

Проте посадовиць відмовився назвати хто саме.

Нагадаємо, в Україні розгорівся скандал через рішення Конституційного суду. 27 жовтня за поданням 48 народних депутатів судді визнали неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства. Фактично йдеться про скасування електронного декларування ТОП-чиновників, а також скасування повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції на повну перевірку та моніторинг можновладців.

Довідка:

Ігор Сліденко (нар. 14 червня 1973, село Северинівка, Тростянецький район, Вінницька область) — український правознавець, доктор юридичних наук (з 2011 р.), доцент, старший науковий співробітник. Фахівець з конституційного права; суддя Конституційного Суду України. У березні 2014 року Верховною Радою України призначений суддею Конституційного Суду України. 

]]>
Святкова пропозиція до Halloween від Besthosting https://vinbazar.com/news/ekonomika/svyatkova-propozitsiiya-do-halloween-vid-besthosting -20% на покупку хостингу, VDS або виділеного сервера на будь-який термін! Для отримання знижки достатньо оформити замовлення на потрібний тип послуги. Увага! Ціни в прайсах вказані без урахування цієї акції. При оформленні замовлення знижка автоматично буде врахована. Період проведення акції - з 3... Економіка Fri, 30 Oct 2020 15:34:58 +0200 Новости vinbazar.com -20% на покупку хостингу, VDS або виділеного сервера на будь-який термін! Для отримання знижки достатньо оформити замовлення на потрібний тип послуги.

Увага! Ціни в прайсах вказані без урахування цієї акції. При оформленні замовлення знижка автоматично буде врахована. Період проведення акції - з 30 жовтня по 2 листопада (включно). На продовження послуг знижка не поширюється.

З повагою, компанія Besthosting.  

]]>
У Вінницькій області голову ОТГ впіймали на хабарі (Фото) https://vinbazar.com/news/kriminal/u-vinnitsikiy-oblasti-golovu-otg-vpiymali-na-habari-foto 30 жовтня викрито голову однієї з об’єднаних територіальних громад при одержанні хабаря. За 10,5 тисяч доларів США посадовець мав виділити зумлю.  Про це повідомляють у пресслужба Вінницької обласної прокуратури.  У ході проведення слідчих дій отримано дані про одержання зазначеним... Кримiнал Fri, 30 Oct 2020 15:06:56 +0200 Новости vinbazar.com 30 жовтня викрито голову однієї з об’єднаних територіальних громад при одержанні хабаря. За 10,5 тисяч доларів США посадовець мав виділити зумлю. 

Про це повідомляють у пресслужба Вінницької обласної прокуратури. 

У ході проведення слідчих дій отримано дані про одержання зазначеним  керівником територіальної громади неправомірної вигоди у сумі 10,5 тисяч доларів США за підписання договору оренди землі загальною площею 21 га з суб’єктом підприємницької діяльності. Наразі голову об’єднаної територіальної громади затримано.

Як уточнюють в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області, посадовець вимагав хабар від місцевого підприємця за нестворення штучних перешкод під час передачі йому в оренду земельної ділянки строком на 49 років. Незважаючи на позитивне рішення сесії сільради, голова відмовився без винагороди візувати договір оренди. 

Прокуратурою вивчаються матеріали кримінального провадження щодо наявності достатніх доказів для підозри зазначеної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Тривають першочергові слідчі дії з метою установлення всіх обставин вчиненого злочину та можливої причетності до нього інших осіб.      

]]>
На Вінниччині 5 сімей отруїлися грибами https://vinbazar.com/news/podiyi/na-vinnichchini-5-simey-otrulisya-gribami На Вінниччині почастішали отруєння грибами. За минулий тиждень (23-30 жовтня), зареєстровано 21 випадок. Летальних не було. Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації.  Випадки отруєння грибами сталися у п'яти сім&#3... Події Fri, 30 Oct 2020 14:01:23 +0200 Новости vinbazar.com На Вінниччині почастішали отруєння грибами. За минулий тиждень (23-30 жовтня), зареєстровано 21 випадок. Летальних не було.

Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації. 

Випадки отруєння грибами сталися у п'яти сім'ях. Загалом постраждало 28 осіб, в тому числі одна дитина 9 років.  Аналіз отруєнь свідчить, що більшість з них зумовлені вживанням грибів, які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Отруєння спричиняють "радівки", "маремухи" тощо.

Крім того, порушення правил термічної обробки грибів або збір їх біля узбіч дороги призводить до прояву клінічних симптомів отруєння.

Симптоми отруєння грибами

 • Нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла - з'являються протягом 30-60 хвилин після вживання неякісних страв з грибів. 
 • Галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності - найнебезпечніші симптоми, які з'являються протягом двох години після вживання грибів, що вражають нервову систему. Якщо постраждалому не надати медичну допомогу у перші години, то врятувати його життя складно.
 • Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів, сморжів - підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунку, протягом тривалого часу (до трьох діб) може не викликати жодних симптомів. Ознаки отруєння можуть проявитися лише тоді, коли у шлунку не залишиться жодного сліду від грибів, а людина вже й забуде, що їх їла. Запаморочення, нудота, сильна спрага, судоми, посиніння губ та нігтів, похолодіння рук та ніг - все це виникає, коли отруйні речовини сягають мозку.

Категорично заборонено вживати гриби дітям, вагітним жінкам та людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту або печінки чи з хронічними захворюваннями інших внутрішніх органів.

]]>
У Вінниці виділили 29 мільйонів гривень на добудову відділення лікарні швидкої медичної допомоги https://vinbazar.com/news/ekonomika/u-vinnitsii-vidilili-29-milyoniv-griven-na-dobudovu-viddilennya-likarni-shvidko-medichno-dopomogi На будівництво нового корпусу для сучасного відділення екстреної медичної допомоги у Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги виділили 29 мільйонів гривень. Спорудження розпочалося у 2017 році. Об'єкт є стратегічним як для міста, так і всього регіону. Відповідне ... Економіка Fri, 30 Oct 2020 12:59:37 +0200 Новости vinbazar.com На будівництво нового корпусу для сучасного відділення екстреної медичної допомоги у Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги виділили 29 мільйонів гривень. Спорудження розпочалося у 2017 році. Об'єкт є стратегічним як для міста, так і всього регіону.

Відповідне рішення прийняли депутати Вінницької міської ради 30 жовтня.

Будівельні роботи на фінішній прямій. Фактично збудовано 3600 квадратних метрів нового корпусу. На першому поверсі облаштують відділення екстреної медичної допомоги з протишоковим залом, на другому – буде реанімація на 18 робочих місць. На третьому поверсі – ургентний блок на чотири операційні та зала телемедицини.

Щоб до кінця року завершити будівництво, депутати міської ради схвалили рішення профінансувати з бюджету громади будівництво в обсязі 29 млн грн.

Далі, з наступного року, відбуватиметься оснащення відділення відповідно до сучасних європейських стандартів.

Довідково:

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги в цілодобовому режимі надає екстрену (невідкладну) медичну допомогу дорослому населенню Вінницької міської ОТГ (301 тис. осіб), пацієнтам з  Вінницької області. 

У лікарні надають медичну допомогу за профілями: травматологічний, хірургічний, нейрохірургічний, урологічний, неврологічний, гнійно-хірургічний, екстреної (невідкладної) медичної допомоги, стоматологічний, отоларингологічний, діагностичний, анестезіології та інтенсивної терапії.

]]>
У Вінниці пройшов Всеукраїнський юнацький турнір із футболу "Utmost Cup" (Фото) https://vinbazar.com/news/kultura-i-sport/u-vinnitsii-proyshov-vseukranskiy-yunatsikiy-turnir-iz-futbolu-utmost-cup-foto У Вінниці завершився Всеукраїнський юнацький турнір із футболу "Utmost Cup" серед спортсменів  U-11 (2009 р.н.) і молодше. У змаганні взяло участь 32 команди із різних регіонів України. Поєдинки проходили на спорткомплексі "Нива". Про це повідомляють у відділені Н... Культура i Спорт Fri, 30 Oct 2020 12:16:35 +0200 Новости vinbazar.com У Вінниці завершився Всеукраїнський юнацький турнір із футболу "Utmost Cup" серед спортсменів  U-11 (2009 р.н.) і молодше. У змаганні взяло участь 32 команди із різних регіонів України. Поєдинки проходили на спорткомплексі "Нива".

Про це повідомляють у відділені Національного олімпійського комітету Вінницької області.

Спочатку пройшли поєдинки групового етапу. Один із фаворитів змагання, господарі поля із ДЮСШ «Прем’єр Нива», у групі послідовно здолали "Скалу" (Стрий), ДЮСШ № 15 (Київ) і "Десну-2" (Чернігів). Із різницею забитих і пропущених м’ячів 7:1 підопічні Олександра Гайдаржи і Андрія Панчука вийшли до серії плей-офф.

В поєдинках навиліт юні нивівці також продемстрували свій клас. Недарма "Прем’єр-Нива" U-11 раніше вже була переможцем і призером міжнародних, і всеукраїнських змагань.  В 1/4 фіналу наша команда здолала "Восход" (Київ) – 1:0, а в ½ фіналу переграла "Спарту" (Чернівці) – 2:0.

Тим часом іншим фіналістом став столичний "Локомотив", який зміг подужати земляків із ДЮСШ № 25 – 1:0.

Як і передбачалося, фінальний матч вийшов дуже важким для обох команд. "Шальки терезів" коливалися то на один, то на інший бік. В підсумку вінничани змогли перемогти "залізничників" із рахунком 1:0 і стати абсолютними чемпіонами.

На урочистому нагородженні відзначили кращих гравців змагання за амплуа. Серед них – і два представники   "Прем’єр-Ниви" U-11.  Роман Ковальов був визнаний найкращим захисником турніру, а Єгор Онищук – кращим гравцем Кубку.

]]>
Станом на ранок 30 жовтня у Вінницькій області підтвердили 10115 випадків коронавірусу https://vinbazar.com/news/suspilstvo/stanom-na-ranok-30-jovtnya-u-vinnitsikiy-oblasti-pidtverdili-10115-vipadkiv-koronavirusu Станом на ранок 30 жовтня у Вінницькій області виявили 10115 випадки інфікування коронавірусом від початку пандемії. Це 216 нових захворілих за останню добу. Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:  м. ... Суспільство Fri, 30 Oct 2020 11:32:14 +0200 Новости vinbazar.com Станом на ранок 30 жовтня у Вінницькій області виявили 10115 випадки інфікування коронавірусом від початку пандемії. Це 216 нових захворілих за останню добу.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

 •  м. Вінниці – 4998 (+114 за добу), 
 • Вінницькому – 664 (+15 за добу),
 • Калинівському – 397 (+10 за добу),
 • Тиврівському –  379 (+4 за добу),   
 • Козятинському –  376 (+11 за добу), 
 • Жмеринському - 365 (+5 за добу),
 • Хмільницькому – 325 (+12 за добу),
 • Могилів–Подільському – 257 (+3 за добу), 
 • Немирівському – 256 (+1 за добу),
 • Бершадському  - 242 (+13 за добу),
 • Літинському –  184,
 • Шаргородському -180,
 • Томашпільському – 180 (+2 за добу),
 • Тростянецькому– 172 (+1 за добу),  
 • Тульчинському – 154,
 • Гайсинському –  143 (+1 за добу),
 • Іллінецькому – 127 (+8 за добу),
 • Барському –118 (+2 за добу),
 • Липовецькому -109 (+7 за добу),
 • Погребищенському - 104 (+1 за добу),  
 • Крижопільському  – 84 (+1 за добу),
 • Теплицькому – 82 (+1 за добу),
 • Ямпільському - 47 (+2 за добу),  
 • Чернівецькому – 42,
 • м. Ладижині - 34, 
 • Піщанському - 31 (+2 за добу),
 • Чечельницькому – 25,
 • Оратівському – 22,
 • Муровано-Куриловецькому - 20. 

Зареєстровано 178 летальних  випадки: м.Вінниця – 74, Бершадський - 11, Вінницький-10, Козятинський та Хмільницький – по 9, Жмеринський-8,  Тростянецький, Могилів-Подільський – по 7, Тульчинський - 6, Барський, Калинівський  - по 5, Тиврівський - 4, Літинський - 3,  Гайсинський, Крижопільський, Немирівський, Томашпільський, Теплицький, Погребищенський, Піщанський, Чернівецький  райони та м. Ладижин – по 2, Іллінецький,  Ямпільський райони – по 1.  

Одужало 6204 особи, (в тому числі 405 дитини і 737 медичних працівників), з них по місту Вінниця 3191 осіб, повторне лабораторне дослідження не виявило короновірусу в організмі перехворілих.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 30 жовтня Україні зафіксовано 8 312 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 216 662 осіб. Загалом в Україні 378 729 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 7 041 летальних, 155 026 пацієнтів одужали. Проведено 3 225 954 тестування методом ПЛР.

]]>
Вінницька область залишається у "помаранчевій зоні" https://vinbazar.com/news/suspilstvo/vinnitsika-oblast-zalishatsya-u-pomarancheviy-zoni Сьогодні, 30 жовтня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час нього затвердили нове епідеміологічне зонування в Україні. Вінниччина залишається у "помаранчевій зоні".  Про це повідомив міністр Каб... Суспільство Fri, 30 Oct 2020 11:04:48 +0200 Новости vinbazar.com Сьогодні, 30 жовтня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час нього затвердили нове епідеміологічне зонування в Україні. Вінниччина залишається у "помаранчевій зоні". 

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Новий поділ почне діяти з 2 листопада. Вся територія Вінницької області віднесена до "помаранчевої зони". Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.
 
Нагадаємо, регіон перебуває в таком статусі з 15 жовтня

 

 

]]>
Біля Ладижина сталася смертельна ДТП. Загинуло двоє людей (Фото) https://vinbazar.com/news/dtp/bilya-ladijina-stalasya-smertelna-dtp-zaginulo-dvo-lyudey-foto 29 жовтня в Тульчинському районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Поблизу села Заозерне зіткнулися "ВАЗ 2110" та "Нива". Двоє людей загинули та один чоловік у лікарні. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  Автопригода стал... ДТП Fri, 30 Oct 2020 10:26:17 +0200 Новости vinbazar.com 29 жовтня в Тульчинському районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Поблизу села Заозерне зіткнулися "ВАЗ 2110" та "Нива". Двоє людей загинули та один чоловік у лікарні.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини. 

Автопригода сталась близько 17:00 години. За кермом автомобіля "ВАЗу" перебував 34-річний житель м. Ладижин.

За попередньою інформацією слідства,  водій легковика, виїхав на смугу зустрічного  руху, де зіткнувся з автомобілем "Нива". Після чого відбулося загорання "ВАЗу".    

У результаті дорожньо-транспортної пригоди кермувальник "ВАЗу" та 26 – річний пасажир "Ниви" загинули на місці події.  52-річний водій автомобіля "Нива" з тілесними ушкодженнями госпіталізований до хірургічного відділення Ладижинської лікарні.

Поліцією призначено ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена  причина автопригоди.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачене покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

]]>
У зоопарку Вінниці загинула зебра (Фото) https://vinbazar.com/news/podiyi/u-zooparku-vinnitsii-zaginula-zebra У "Подільському зоопарку" загинула зебра на ім'я Тіра. Травму тварина завдала собі самостійно, коли врізалася об огорожу вольєра.  Про це повідомляють у адміністрації звіринцю.  "Прикра звістка з Подільського зоопарку. Зебра Тіра смертельно травмувалась . Трагедія... Події Fri, 30 Oct 2020 10:08:08 +0200 Новости vinbazar.com У "Подільському зоопарку" загинула зебра на ім'я Тіра. Травму тварина завдала собі самостійно, коли врізалася об огорожу вольєра. 

Про це повідомляють у адміністрації звіринцю. 

"Прикра звістка з Подільського зоопарку. Зебра Тіра смертельно травмувалась . Трагедія сталась вранці цього вівторка. Наша смугаста улюблениця загинула від сильного удару в огорожу вольєру. Працівники зоопарку припускають, що тварина так швидко побігла в бік огорожі через переляк. Від сильного різкого удару вона отримала травми, від яких померла. За результатами розтину, який провели експерти державної ветеринарної служби, зебра загинула від перелому кісток черепу", - йдеться у повідомленні. 

Тіру привезли до Вінниці з столиці наприкінці травня 2019 року. Вона була представником підвиду Гранта. Для тварини активно шукали пару. У зоопарку зазначають, зебри - дуже полохливі тварини. Причиною їх стресу може стати будь-який раптовий звук чи рух. Тож, не виключено, що Тіра могла злякатись навіть птаха, який пролітав над вольєром.

"Працівники зоопарку і досі не можуть оговтатись від трагедії. Відколи Тіра оселилась у Подільському зоопарку, одразу стала їх улюбленицею. Вони оберігали її, допомагали швидше адаптуватись до нових умов, хвилювались за неї, коли небом проносились літаки та гелікоптери", - уточнюють в закладі.

]]>
Біля Староміського мосту викрали скульптуру янгола. Інцидент зафіксували камери (Відео) https://vinbazar.com/news/podiyi/bilya-staromiskogo-mostu-vikrali-skulpturu-yangola-intsiident-zafiksuvali-kameri-video Вінчі на 26 жовтня п'яний молодик викрав скульптуру янгола біля Староміського мосту. Факт вандалізму потрапив на камери відеонагляду.  Про це повідомляють у Ситуаційному центрі міста Вінниці.  "На перехресті вулиць Князів Коріатовичів та Миколи Оводова двоє молодиків, очеви... Події Fri, 30 Oct 2020 09:31:27 +0200 Новости vinbazar.com Вінчі на 26 жовтня п'яний молодик викрав скульптуру янгола біля Староміського мосту. Факт вандалізму потрапив на камери відеонагляду. 

Про це повідомляють у Ситуаційному центрі міста Вінниці. 

"На перехресті вулиць Князів Коріатовичів та Миколи Оводова двоє молодиків, очевидно у нетверезому стані, розгулювали по проїжджій частині, а потім їхню увагу привернула інсталяція янгола із респіратором. Ймовірно, один із молодиків виявився кмітливішим і забрав свого друга подалі. Однак, цим не завершилось! Нетверезий хлопець повернувся, забрав скульптуру та попрямував через Староміський міст у невідомому напрямку", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, скульптура біля мосту з'явилася у листопаді 2019 року. Її автор Валентин Лагода. За задумом, янголя мало привернути увагу до екологічних проблем міста, країни та загалом усієї Землі.

]]>
У Ямполі жінка зняла з пенсіонерки сережки, підійшовши до неї зненацька на вулиці https://vinbazar.com/news/kriminal/u-yampoli-jinka-znyala-z-pensionerki-serejki-pidiyshovshi-do-ne-znenatsika-na-vulitsii 28 жовтня у Ямполі жінка зняла золоті сережки з пенсіонерки. 25-річна правопорушниця раніше притягувалась до відповідальності за майнові та наркозлочини. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  За словами начальника Ямпільського відділення поліції Володимира Відомс... Кримiнал Thu, 29 Oct 2020 17:36:26 +0200 Новости vinbazar.com 28 жовтня у Ямполі жінка зняла золоті сережки з пенсіонерки. 25-річна правопорушниця раніше притягувалась до відповідальності за майнові та наркозлочини.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини. 

За словами начальника Ямпільського відділення поліції Володимира Відомського, зловмисницю затримали відразу після вчинення злочину. Нападниця відібрали сережки у 72-річної жінки, підійшовши до неї зненацька на вулиці. Крики про допомогу потерпілої почули перехожі та поліцейські, які були поруч місця події. Зловмисницю затримали. Жінка раніше притягувалась до кримінальної відповідальності. Наразі слідчими ямпільської поліції розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення затриманою правопорушницею крадіжки.

Слідством ямпільської поліції розпочато провадження за ч.2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). За таке правопорушення передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.

]]>
На Вінниччині сільським амбулаторіям передали 33 автомобілів https://vinbazar.com/news/suspilstvo/na-vinnichchini-silskim-ambulatoriyam-peredali-27-avtomobiliv Амбулаторії об'єднаних громад на Вінниччині отримали 27 позашляховиків. Їх використовуватимуть у загальній практиці сімейної медицини. Подібне рішення прийняли депутати Вінницької обласної ради під час сесії 29 жовтня.  Обранці підтримали проєкт рішення "Про передачу т... Суспільство Thu, 29 Oct 2020 16:19:53 +0200 Новости vinbazar.com Амбулаторії об'єднаних громад на Вінниччині отримали 27 позашляховиків. Їх використовуватимуть у загальній практиці сімейної медицини.

Подібне рішення прийняли депутати Вінницької обласної ради під час сесії 29 жовтня. 

Обранці підтримали проєкт рішення "Про передачу транспортних засобів». Згідно з ним із комунального некомерційного підприємства "Авторемонтна база закладів охорони здоров’я" безоплатно у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області  передано 27 спеціалізованих легкових автомобілів Renault Duster 2020 року випуску для амбулаторій загальної практики сімейної медицини:

 • Кузьминецької,
 • Балківської,
 • Івановецької,
 • Попівецької,
 • Терешківської,
 • Копайгородської,
 • Жорницької,
 • Приборівської,
 • Козинецької,
 • Вахнівської,
 • Щасливської,
 • Турбівської,
 • Чорноминської,
 • Піщанської,
 • Плисківської,
 • Станіславчицької,
 • Томашпільської,
 • Пиківської,
 • Вапнярської,
 • Краснянської,
 • Ободівської,
 • Тростянецької,
 • Дружелюбівської,
 • Мурафської,
 • Гущинецької,
 • Іванівської.

Окрім цього, шість спеціалізованих легкових автомобілів Renault Duster 2019 року випуску з управління комунального некомерційного підприємства "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради" передано до власності територіальних громад, сіл, селищ Вінницької області. Зокрема, для амбулаторій загальної практики сімейної медицини:

 • Березівської,
 • Борівської,
 • Гонтівської,
 • Гнатківської,
 • Широкогребельської,
 • Сальницької.

Читайте також: До сільських амбулаторій Вінниччини передали 40 автомобілів Renault Duster (Фото)

]]>
У Ямпільському районі хлопець викрав Audi, але потрапив у ДТП https://vinbazar.com/news/dtp/u-yampilskomu-rayoni-hlopetsi-vikrav-audi-ale-potrapiv-u-dtp 28 жовтня у селі Підлісівка Ямпільському районні викрали легковик Audi. Власник залишив авто біля будинку з ключей у замку запалення.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  Як розповів начальник місцевої поліції Володимир Відомський, під час відпра... ДТП Thu, 29 Oct 2020 15:13:51 +0200 Новости vinbazar.com 28 жовтня у селі Підлісівка Ямпільському районні викрали легковик Audi. Власник залишив авто біля будинку з ключей у замку запалення. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини. 

Як розповів начальник місцевої поліції Володимир Відомський, під час відпрацювання території населеного пункту оперативники помітили розшукуваний автомобіль у кюветі,  неподалік місця проживання потерпілого. Згодом поліцейські встановили і особу зловмисника. 22-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, викрав іномарку та, не впоравшись з керуванням, з’їхав у кювет.

На зловмисника поліцейські склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у  стані сп'яніння.

Слідством відкрито кримінальне провадження за  ч.1 ст.289  Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає до 5  років позбавлення волі.

]]>
На Кореї продовжили роботи з прокладання каналізації (Фото) https://vinbazar.com/news/suspilstvo/na-kore-prodovjili-roboti-z-prokladannya-kanalizatsii-foto У Вінниці продовжили роботи з будівництва каналізації на території приватного сектору мікрорайону "Корея", які розпочали у 2019 році.  Про це повідомляють у вінницькій міській раді.  Масштабне каналізування приватного сектору у Вінниці стартувало у 2010 році. Цей проект пе... Суспільство Thu, 29 Oct 2020 14:21:30 +0200 Новости vinbazar.com У Вінниці продовжили роботи з будівництва каналізації на території приватного сектору мікрорайону "Корея", які розпочали у 2019 році. 

Про це повідомляють у вінницькій міській раді. 

Масштабне каналізування приватного сектору у Вінниці стартувало у 2010 році. Цей проект передбачає будівництво магістральних мереж та насосних станцій, що дає можливість в подальшому каналізувати окремі вулиці із приватною забудовою.

Виключно за бюджетні кошти будуються магістральні колектори та насосні станції, мережі по вулицях та провулках прокладають у складчину з жителями приватної забудови.

"Будівництво нової каналізаційної насосної станції по 2-му пров. Бестужева розпочалося минулого року. Згідно з проектно-кошторисною документацією нам необхідно виконати будівництво каналізаційної насосної станції та прокласти напірну мережу діаметром 140 мм протяжністю 410 м. В 2019 році за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ розпочато  роботи по будівництву мережі напірної каналізації – проклали  110 м.  Цього року в жовтні роботи продовжили. Варто зазначити, що реалізація проекту забезпечить подальший розвиток мереж каналізації приватного сектору мікрорайону "Корея", - розповів  в.о. директора департаменту міського господарства  Віталій Місецький.

]]>
У Вінниці поліції охорони передали 7 нових авто (Фото) https://vinbazar.com/news/rizne/u-vinnitsii-politsii-ohoroni-peredali-7-novih-avto-foto 29 жовтня підрозділам поліції охорони передали 7 нових авто. Вручення ключів від транспортних засобів приурочили до 68-мої річниці з дня створення служби.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.   Чотири Renault Duster та три Renault Sandero буд... Різне Thu, 29 Oct 2020 13:19:27 +0200 Новости vinbazar.com 29 жовтня підрозділам поліції охорони передали 7 нових авто. Вручення ключів від транспортних засобів приурочили до 68-мої річниці з дня створення служби. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  

Чотири Renault Duster та три Renault Sandero будуть задіяні для несення служби в Вінниці під час спрацювання засобів охоронної та пожежної сигналізації на об’єктах, а також для охорони публічної безпеки.

Як зазначив начальник Управління поліції охорони у Вінницькій області Олександр Бабишин, підрозділи поліції охорони перебувають в системі єдиної дислокації та крім охорони об’єктів різної форми власності, виїжджають на тривожні повідомлення громадян. В середньому за добу екіпажі поліції обслуговують близько 30 викликів мешканців області, що надходять на спецлінію поліції 102, надають допомогу поліцейським інших підрозділів в затриманні порушників закону.

На сьогодні під надійною охороною поліції перебувають понад 9 тисяч об’єктів власності.

]]>
У Вінниці створять обласний Центр громадського здоров’я https://vinbazar.com/news/rizne/u-vinnitsii-stvoryat-oblasniy-tsientr-gromadskogo-zdorovya У Вінниці планують створити обласний Центр громадського здоров’я. Заклад розташують в адмінбудівліза адресою Хмельницьке шосе, 7. Відповідне рішення прийняли депутати Вінницької обласної ради під час сесії 29 жовтня.  Згідно з наведеними в документі положеннями Статуту Центру грома... Різне Thu, 29 Oct 2020 12:51:27 +0200 Новости vinbazar.com У Вінниці планують створити обласний Центр громадського здоров’я. Заклад розташують в адмінбудівліза адресою Хмельницьке шосе, 7.

Відповідне рішення прийняли депутати Вінницької обласної ради під час сесії 29 жовтня. 

Згідно з наведеними в документі положеннями Статуту Центру громадського здоров’я, він здійснюватиме:

 • епідеміологічний нагляд (спостереження) за хворобами;
 • розслідуватиме спалахи інфекційних захворювань, отруєнь, радіаційних аварій та встановлення їхніх причин;
 • забезпечуватиме готовності та планування на випадок надзвичайних подій у сфері громадського здоров’я;
 • забезпечуватиме профілактики захворювань шляхом розробки, реалізації та моніторингу виконання проєктів з профілактики захворювань, які спричиняють найбільший негативний соціально-демографічний та економічний вплив;
 • зміцнюватиме здоров’я населення шляхом розробки та реалізації стратегій з формування відповідального ставлення населення до власного здоров’я, в тому числі профілактики самогубств; 
 • плануватиме кадрові ресурси для системи громадського здоров’я;
 • стратегічне керівництво у сфері громадського здоров’я.

Депутати проголосували за рішення в цілому. Розміститься новостворений орган в Книжці. 

]]>
Бершадський спиртзавод приватизували за 19,8 мільйонів гривень https://vinbazar.com/news/ekonomika/bershadskiy-spirtzavod-privatizuvali-za-198-milyoniv-griven 28 жовтня відбувся аукціон з приватизації Бершадського місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства “Укрспирт”. Завод продали за 19 806 175 грн. Переможця обрали серед одного претендента.  Про це повідомляють у Фонд державного майна ... Економіка Thu, 29 Oct 2020 11:32:52 +0200 Новости vinbazar.com 28 жовтня відбувся аукціон з приватизації Бершадського місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства “Укрспирт”. Завод продали за 19 806 175 грн. Переможця обрали серед одного претендента. 

Про це повідомляють у Фонд державного майна України. 

"Знайшли інвестора для Бершадського МПД та зберігання спирту (Вінницька область). Це вже п'ятий об'єкт спиртової галузі, який стає приватним! На торги з продажу майна заводу зареєструвався один учасник, який запропонував за лот 19 806 175 грн. Приватизація Бершадскього МПД вважатиметься офіційно завершеною після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку", - йдеться у повідомленні. 

Згідно тендеру, підприємство придбало ТОВ "АКВА СОЛАР ІНВЕСТ". Компанія спеціалізується на купівлі та продажу нерухомого майна.

Бершадський спиртзавод заснували в 1851 році, модернізації - 2018 рік. Виробництво на об'єкті тимчасово призупинено.

Нагадаємо, раніше Немирівський спиртзавод придбала компанія Nemiroff.

]]>
Станом на ранок 29 жовтня у Вінницькій області підтвердили 9899 випадків коронавірусу https://vinbazar.com/news/suspilstvo/stanom-na-ranok-29-jovtnya-u-vinnitsikiy-oblasti-pidtverdili-9899-vipadkiv-koronavirusu Станом на ранок 29 жовтня у Вінницькій області виявили 9899 випадки інфікування коронавірусом від початку пандемії. Це 202 нових захворілих за останню добу. Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: місто... Суспільство Thu, 29 Oct 2020 11:05:21 +0200 Новости vinbazar.com Станом на ранок 29 жовтня у Вінницькій області виявили 9899 випадки інфікування коронавірусом від початку пандемії. Це 202 нових захворілих за останню добу.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

 • місто Вінниця - 4884 (+91 за добу),
 • Вінницький район - 649 (+12 за добу),
 • Калинівський район - 387 (+9 за добу),
 • Тиврівський район – 375 (+15 за добу),
 • Козятинський район – 365 (+3 за добу),
 • Жмеринський район - 360,
 • Хмільницький район - 313 (+9 за добу),
 • Немирівський район – 255 (+3 за добу),
 • Могилеві-Подільському - 254 (+3 за добу),
 • Бершадський район - 229 (+4 за добу),
 • Літинський район - 184 (+8 за добу),
 • Шаргородський район - 180 (+3 за добу),
 • Томашпільський район - 178 (+1 за добу),
 • Тростянецький район - 171 (+1 за добу),
 • Тульчинський район - 154 (+4 за добу),
 • Гайсинський район - 142 (+14 за добу),
 • Іллінецький район - 119 (+3 за добу),
 • Барський район - 116 (+2 за добу),
 • Погребищенський район - 103,
 • Липовецький район - 102 (+7 за добу),
 • Крижопільський район - 83,
 • Теплицький район - 81 (+3 за добу),
 • Ямпільський район - 45 (+5 за добу),
 • Чернівецький район - 42,
 • місто Ладижин - 34,
 • Піщанський район - 29,
 • Чечельницький район – 25 (+1 за добу),
 • Оратівський район - 22,
 • Мурованокуриловецький район - 20 (+1 за добу).

Зареєстровано 175 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих (місто Вінниця - 73, Бершадський район - 11, Вінницький - 10, Хмільницький райони – 9, Жмеринський та Козятинський район – по 8, Могилів-Подільський та Тростянецький райони – по 7, Тульчинський район – 6, Барський та Калинівський райони - по 5, Тиврівський район - 4, Літинський район - 3, Гайсинський, Крижопільський, Немирівський, Томашпільський, Погребищенський, Піщанський, Чернівецький райони та місто Ладижин - по 2, Іллінецький, Теплицький та Ямпільський райони - по 1).

Одужало 6084 особи, (в тому числі 403 дитини і 730 медичних працівників), з них по місту Вінниця 3128 осіб, повторне лабораторне дослідження не виявило короновірусу в організмі перехворілих.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 29 жовтня Україні зафіксовано 7 342 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 211 917 осіб.

]]>
У Вінницькому суді чоловік почав бити себе під час засідання https://vinbazar.com/news/podiyi/u-vinnitsikomu-sudi-cholovik-pochav-biti-sebe-pid-chas-zasidannya У Вінницькому міському суді чоловік почав себе травмувати, коли в його справі оголошували ухвалу. Зловмисника судять за грабіж та хуліганство.  Про це йдеться в повідомлені суду.  Інцидент стався 28жовтня. Під час чергового судового засідання, після проголошення ухвали суду, обвинувачени... Події Thu, 29 Oct 2020 10:46:39 +0200 Новости vinbazar.com У Вінницькому міському суді чоловік почав себе травмувати, коли в його справі оголошували ухвалу. Зловмисника судять за грабіж та хуліганство. 

Про це йдеться в повідомлені суду. 

Інцидент стався 28жовтня. Під час чергового судового засідання, після проголошення ухвали суду, обвинувачений власноруч завдав собі тілесні ушкодження на різних ділянках тіла (акт аутоагресії). Працівники суду, судова охорона і конвоїри миттєво відреагували на дії чоловіка, надали йому першу медичну допомогу та викликали швидку.

Чоловіка судили за статтями ч.2 ст. 186 Кримінального кодексу України - грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб та ч.4 ст. 296 Кримінального Кодексу України – хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

]]>
В Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до кінця року https://vinbazar.com/news/suspilstvo/v-ukrani-prodovjili-rejim-nadzvichaynogo-stanu-do-kintsiya-roku В Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року. першочергово його запровадили в березні через епідемію COVID-19. Про це йшлося на засідання Уряду 28 жовтня.  "У зв'язку з істотним погіршенням епідемічної ситуації, пов'язаної з поширенням в Україні CO... Суспільство Thu, 29 Oct 2020 10:32:07 +0200 Новости vinbazar.com В Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року. першочергово його запровадили в березні через епідемію COVID-19.

Про це йшлося на засідання Уряду 28 жовтня. 

"У зв'язку з істотним погіршенням епідемічної ситуації, пов'язаної з поширенням в Україні COVID-19, постановою Кабінету Міністрів України 13 жовтня 2020 року термін дії карантину було продовжено до 31 грудня 2020 року. У зв'язку з продовженням терміну дії карантину виникла потреба у продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року", - йдеться у пояснювальній записці.

Продовження надзвичайної ситуації передбачається надання відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування необхідних для відвернення загрози та забезпечення безпеки й здоров’я громадян повноважень.

]]>
У Козятині розкрили вбивство 92-річної пенсіонерки (Фото) https://vinbazar.com/news/kriminal/u-kozyatini-rozkrili-vbivstvo-92-richno-pensionerki-foto У Козятині знайшли вбивцю пенсіонерки. Протягом місяця збирали докази. Життя похилої жінки відібра 25-річний сусід.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  28 жовтня за підозрою у вбивстві пенсіонерки працівники управління карного розшуку обласного главку поліції ... Кримiнал Thu, 29 Oct 2020 10:15:50 +0200 Новости vinbazar.com У Козятині знайшли вбивцю пенсіонерки. Протягом місяця збирали докази. Життя похилої жінки відібра 25-річний сусід. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини. 

28 жовтня за підозрою у вбивстві пенсіонерки працівники управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з оперативниками козятинської поліції затримали 25-річного сусіда вбитої. Місяць поліцейські працювали над розкриттям цього злочину та збирали докази причетності зловмисника.

29 вересня до Козятинського відділення поліції надійшло повідомлення від родича загиблої, який виявив її мертвою в будинку, прийшовши провідати.

Під час огляду на тілі загиблої експерт виявив кілька ножових поранень грудної клітини.

За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Олександра Остроглядова, місяць над розкриттям цього злочину працювали працівники управління карного розшуку обласної та козятинської поліції. Поліцейські опитали місцевих мешканців, перевірили велику кількість людей на причетність до злочину. Під час проведення огляду місця вчинення вбивства була зібрана слідова інформація, вилучено ряд речових доказів. Результати експертиз цих об’єктів допомогли розшуковцям встановити особу підозрюваного, після чого він був затриманий.

На допиті зловмисник зізнався, що у нього виник з пенсіонеркою ситуативний конфлікт під час того, як він допомагав їй по господарству. У результаті підозрюваний завдав жінці ножових поранень в область серця.

Зловмисник затриманий за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 (умисне вбивство). За це йому загрожує до 15 років ув’язнення. Йому оголосили про підозру та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

]]>
У Вінницькій колоні платні камери від Мінюсту не користуються популярністю https://vinbazar.com/news/rizne/u-vinnitsikiy-koloni-platni-kameri-vid-minyustu-ne-koristuyutsya-populyarnistyu У Міністерстві юстиції України відзвітували про успішність експериментального проєкту з платними камерами. Покращеними умовами користування найчастіше користуються на Київщині, вінницька колонія "пасе задніх".  Про це повідомляють у Міністерстві.  "Станом на 26 жовтня... Різне Wed, 28 Oct 2020 17:24:57 +0200 Новости vinbazar.com У Міністерстві юстиції України відзвітували про успішність експериментального проєкту з платними камерами. Покращеними умовами користування найчастіше користуються на Київщині, вінницька колонія "пасе задніх". 

Про це повідомляють у Міністерстві. 

"Станом на 26 жовтня за користування приміщеннями з поліпшеними умовами перебування у слідчих ізоляторах України сплачено майже 1 млн 220 тис. гривень. Найбільшу суму було сплачено за користування платними камерами Київського слідчого ізолятора – 744 тисячі гривень", - йдеться у повідомленні.

У Вінницькій установі виконання покарань №1, де з червня 2020 року діє подібна камера, заробили лише 6246 гривень. Це еквівалентно двом місяцям проживання. 

]]>
На Вінниччині керівництво колонії вимагало гроші в ув’язнених (Фото) https://vinbazar.com/news/kriminal/na-vinnichchini-kerivnitsitvo-koloni-vimagalo-groshi-v-uvyaznenih-foto В одній з колоній Вінниччини виявили вимагання грошей з ув'язнених посадовими особами. За систематичну плату обіцяли полегшити умови. Про це повідомляють в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.   За попередніми даними слідства, за різні суми щомісячної "д... Кримiнал Wed, 28 Oct 2020 17:00:18 +0200 Новости vinbazar.com В одній з колоній Вінниччини виявили вимагання грошей з ув'язнених посадовими особами. За систематичну плату обіцяли полегшити умови.

Про це повідомляють в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.

 

За попередніми даними слідства, за різні суми щомісячної "данини" посадовці виправної колонії обіцяли ув’язненим полегшення умов відбування покарання. Також встановлено факти незаконного отримання від засуджених, які працювали на виробництві режимного об’єкту, частини їх заробітної плати.  У разі несплати коштів, вимагач погрожував потерпілому обмеженням прав, свобод та законних інтересів. 

Під час обшуків у службових приміщеннях виправної колонії правоохоронці виявили документи та інші речові докази, які підтверджують протиправну діяльність.

Наразі одному з фігурантів, начальнику ділянки соціальної реабілітації держустанови, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до вимагання і одержання неправомірної вигоди.

]]>
У Немирівському районі на трасі перекинулась вантажівка з буряками (Фото) https://vinbazar.com/news/dtp/u-nemirivskomu-rayoni-na-trasi-perekinulas-vantajivka-z-buryakami-foto 28 жовтня на трасі "Немирів-Гайсин" сталася дорожньо-транспортна пригода. На попороті перевернулася вантажівка, яка перевозила буряки.  Як розповіли редакції сайту Vinbazar.com у відділі комунікації поліції Вінниччини, інцидент стався близько 13:00. Причиною аварія стало колесо, що л... ДТП Wed, 28 Oct 2020 16:27:58 +0200 Новости vinbazar.com 28 жовтня на трасі "Немирів-Гайсин" сталася дорожньо-транспортна пригода. На попороті перевернулася вантажівка, яка перевозила буряки. 

Як розповіли редакції сайту Vinbazar.com у відділі комунікації поліції Вінниччини, інцидент стався близько 13:00. Причиною аварія стало колесо, що луснуло під час руху. Через це автомобіль перекинувся на бік. Водій транспортного засобу не постраждав. 

Аварія сталася поблизу населеного пункту Вища Кропивна.

]]>
У Вінниці виписали штрафів на 2,7 мільйони гривень за неправильне паркування https://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-vipisali-shtrafiv-na-27-milyoni-griven-za-nepravilne-parkuvannya У Вінниці водії сплатили понад 2 мільйона 700 тисяч гривень штрафів за неправильне паркування. Це результат роботи муніципальних інспекторів за 5 місяців.  Про це повідомляє телеканал "Віта".  Загалом інспектори склали майже 11,5 тисяч адміністративних матеріалів... Суспільство Wed, 28 Oct 2020 14:54:30 +0200 Новости vinbazar.com У Вінниці водії сплатили понад 2 мільйона 700 тисяч гривень штрафів за неправильне паркування. Це результат роботи муніципальних інспекторів за 5 місяців. 

Про це повідомляє телеканал "Віта". 

Загалом інспектори склали майже 11,5 тисяч адміністративних матеріалів за порушення правил зупинки та стоянки. З цієї кількості більше 9,7 тисяч вже сплачено. Лише один штраф вдалось оскаржити.

Штрафувати водіїв, які порушують правила паркування, у Вінниці почали з травня.  Спочатку шість інспекторів працювали лише в центрі, однак наразі штат та географію їх роботи - розширили.

]]>
Тривають роботи з ремонту дороги "Шпиків-Тульчин" (Фото) https://vinbazar.com/news/rizne/trivayut-roboti-z-remontu-dorogi-shpikiv-tulchin-foto У Тульчинському районі триває поточний середній ремонт дороги "Шпиків-Тульчин". Роботи цілком закінчать у 2021 році.  Про це повідомляють у "Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області". "Сьогодні, дорожня спецтехніка працює у селі Копіївка, рух... Різне Wed, 28 Oct 2020 14:16:35 +0200 Новости vinbazar.com У Тульчинському районі триває поточний середній ремонт дороги "Шпиків-Тульчин". Роботи цілком закінчать у 2021 році. 

Про це повідомляють у "Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області".

"Сьогодні, дорожня спецтехніка працює у селі Копіївка, рухаючись у напрямку до міста Тульчина. Дорожники укладають вирівнюючий шар (на протяжності 9 км) з асафальтобетонної суміші гарячої, крупнозернистої, щільної, тип А, укріплюють узбіччя та влаштовують лотки. Для досягнення проектної міцності дорожнього одягу, спочатку працівниками підрядного підприємства проведено фрезерування, далі розпочато роботи з посилення - вирівнюючим шаром, після влаштовуватимуть верхній шар", - йдеться у повідомленні.

Ділянку автомобільної дороги, протяжністю 14,147 км повністю відремонтують, згідно договірним умовам до кінця листопада 2021 року.

]]>
Оголосили переможців "Бюджету громадських ініціатив 2020". На що витратять 8 мільйонів гривень? https://vinbazar.com/news/suspilstvo/ogolosili-peremojtsiiv-byudjetu-gromadskih-initsiiativ-2020-na-shcho-vitratyat-8-milyoniv-griven Сьогодні, 28 жовтня, визначили переможців "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ". На їх реалізацію у 2021 році виділили 8 мільйонів гривень. Перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих.  Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.  Для реалі... Суспільство Wed, 28 Oct 2020 13:45:33 +0200 Новости vinbazar.com Сьогодні, 28 жовтня, визначили переможців "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ". На їх реалізацію у 2021 році виділили 8 мільйонів гривень. Перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих. 

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді. 

Для реалізації проектів-переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" у 2021 році в бюджеті Вінницької міської ОТГ передбачається 8 мільйонів гривень. Обсяг бюджету розподіляється у наступному співвідношенні: 80% – на великі проєкти та 20% – на малі. 

У зв’язку із пандемією COVID-19 голосування за проєкти проходило онлайн.

Переможцями визнали проєкти

Очистка озера Староміське - 1000 000 грн

Очистка озера Староміське, поглиблення дна озера, інженерні споруди для регулювання рівня води, в тому числі з метою використання озера, як природнього пожежного резервуару в густонаселеному мікрорайоні з дитсадком.

Улаштування ігрового комплексу по вул.С.Ценського - 1 008 684 грн

Улаштування ігрового комплексу, встановлення канатних конструкцій та гумових фігур.

Затишний сквер у Тяжилові - 797 470 грн.

Благоустрій загальнодоступної прохідної ділянки з улаштуванням брукованої доріжки, лавочок, смітників, освітлення, встановлення огородження.

Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишенці - 303 290 грн.

Створення комфортної зони очікування та відпочинку поблизу медичної установи для відвідувачів різної вікової категорії.

Центр пляжного волейболу Вінниці - 1 053 600 грн.

Проект націлений на створення сучасного Центру пляжного волейболу Вінниці на пляжі "Хімік", вул. Рєпіна, 15. Тренуватись і проводити змагання зможуть мешканці всіх районів м.Вінниці (як професіонали, так і аматори). Метою проекту є розвиток спорту, популяризація здорового способу життя, створення комфортних умов для активного і здорового відпочинку.

Дитяча майстерня 3D-друку та моделювання - 360 600 грн.

Створити на базі КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання" майстерню-простір з 3D-друком, де будуть створюватися різноманітні технологічні об'єкти в тривимірному зображені, що будуть задіяні в інформаційно-технологічному житті міста Вінниця, а також будуть організовані творчі майстер-класи, освітньо-виховні години, програми відповідної тематики. В майстерні діти, підлітки та молодь матимуть змогу безкоштовно навчатися створювати, моделювати тривимірні зображення, брати участь у майстер-класах, а також розкрити та проявити таланти, розвивати уміння та навички, розширювати горизонти навчання певного предмету та заохочувати дітей до подальшої науково-дослідницької роботи. Виявити нові здібності, що потрібні для креативних творців у технічній справі. Окрім цього, навчальний процес з використанням SТЕМ-технологій є більш цікавим та мотивуючим для сучасних дітей.

Чистий район- чисте місто! - 1 100 000 грн.

Проект - осередок екологічної культури мешканців мікрорайону «Вишенька», який покращить естетичний вигляд однієї із центральних вулиць міста, надасть можливість організації та згуртування населення громади. Мешканці матимуть змогу комфортно та продуктивно проводити вільний час.

"Улаштування наземного батуту біля дитячих гірок, на вулиці Волошковій" - 225 710 грн.

Улаштування наземного батуту з безпечним покриттям по контуру.

Затишний міні-сквер «Перлина» у Тяжилові - 250 000 грн.

Облаштування затишного міні-скверу передбачає встановлення 4 лавочок, 4 смітників, брукованої доріжки, огородження та освітлення. Це забезпечить мешканців мікрорайону комфортною зеленою зоною для відпочинку, а також покращить естетичний вигляд міста.

Безкоштовна стерилізація безпритульних кішок і котів на території Вінницької ОТГ - 248 000 грн.

З метою попередження неконтрольованого росту популяції безпритульних тварин на території міста Вінниця, провести стерилізацію безпритульних кішок та котів та провести їх вакцинацію від сказу.

3D-моделювання і його використання для протезування кінцівок - 200 000 грн;

Проект передбачає популяризацію математичного і комп’ютерного моделювання; вивчення світового досвіду психологічної і реабілітаційної допомоги людям, які втратили кінцівки. Основні переваги надрукованих на 3D-принтері протезів: вартість, швидкість, універсальність, комфорт. Реалізація проекту сприятиме досягненню освітніх, інноваційних і соціальних цілей.

 Правильний вибір! – курси для дітей учасників бойових дій та загиблих учасників АТО/ООС - 141 415 грн.

Задля ефективного відновлення психологічного здоров’я дітей учасників бойових дій та загиблих учасників АТО/ООС необхідно розробляти і впроваджувати психосоціальні заходи, спрямовані на подолання психологічних наслідків травматичних подій. Проект спрямований на вирішення завдань по психоемоційному розвантаженню вказаної території.

Вінниця в мистецтві художнього слова - 100 000 грн.

Метою проекту є проведення літературно-мистецького конкурсу «Вінниця у мистецтві художнього слова», у якому братимуть участь школярі 10-11 класів загальноосвітніх шкіл та студенти вінницьких коледжів, інститутів (1-2 курс), університетів (1 курс), розвиватимуть свої творчі здібності, глибше пізнаватимуть свій рідний край, його історію та культуру. Національно-патріотичному вихованню молоді сприятимуть лекції, семінари, майстер-класи, презентації, літературні вечори. Отже, місто матиме власний літературно-мистецький конкурс як платформу для розвитку творчого потенціалу молоді міста. Культурно-мистецьким надбанням міста стане виданий альбом «Вінниця та вінничани в мистецтві художнього слова». Матеріали конкурсу будуть надіслані до шкільних, університетських та міських бібліотек. Соціальні мережі будуть поповнені промо-роликами.

Не будь байдужим – навчись рятувати життя ближнього! - 46 000 грн.

Проведення тренінгів про надання першої домедичної допомоги для різних вікових категорій із залученням відповідних спеціалістів швидкої екстренної допомоги.

"Подільський центр прав дитини" - 165 000 грн.

Метою проекту є підвищення правової обізнаності дітей та молоді через впровадження прикладних пізнавальних тренінгів.

Комфортна зона відпочинку та прогулянки для пацієнтів КНП "ВМКЛ №3" - 223 495 грн.

Проект спрямований на покращення сервісу для пацієнтів дорослого віку. Які знаходяться на лікуванні у відділенні "Хоспіс", а також відвідувачів лікарні.

 

 

 

 

 

 

 

]]>
У Жмеринському районі розшукали водія Volkswagen, який збив пішохода та втік https://vinbazar.com/news/dtp/u-jmerinskomu-rayoni-rozshukali-vodiya-volkswagen-yakiy-zbiv-pishohoda-ta-vtik 27 жовтня розшукали водія, який в селі Подільське Жмеринського району здійснив наїзд на 60-річного пішохода та втік з місця події. Автомобіль - арештували.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.  24 жовтня близько 19.00 години на спецлінію поліції 102 надійшло пов... ДТП Wed, 28 Oct 2020 13:21:26 +0200 Новости vinbazar.com 27 жовтня розшукали водія, який в селі Подільське Жмеринського району здійснив наїзд на 60-річного пішохода та втік з місця події. Автомобіль - арештували. 

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини. 

24 жовтня близько 19.00 години на спецлінію поліції 102 надійшло повідомлення від лікарів швидкої допомоги про те, що у селі Подільське на вулиці Центральній на узбіччі дороги знаходиться чоловік з ушкодженнями характерними для ДТП.

В ході проведення  оперативно – розшукових заходів працівники поліції встановили особу правопорушника та транспортний засіб, причетний до вчинення злочину. Ним виявився 39 – річний місцевий житель.

Керуючи автомобілем Volkswagen, зловмисник здійснив наїзд на 60-річного потерпілого та зник з місця події, аби уникнути відповідальності. 

 Поліція з’ясовує причини та обставини аварії. Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик. 

Слідчим відділенням поліції відкрито  кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий. 

]]>