Сьогодні, 8 квітня, підтвердилася інформація про загибель ще одного бійця із Вінниччини Анатолія Буйлука. Чоловік загинув ще 20 січня захищаючи підступи Донецького аеродрому, але його тіло упізнали лише тепер.
Боєць родом із с. Кацмазова Жмеринського району. Служив навідником аеромобільно-дисантної роти. Неодружений. У дома залишилися батьки, дві сестри та брат. Йому було 33 роки.
Інформацію про загибель офіційно підтвердили в обласному військкоматі.
У Вінниці розробляють концепцію руху для вулиці Соборної. Роботи тривають в рамках проєкту "Підвищення якості та ефективності міського громадського транспорту в центрі Вінниці". Передбачено обмеження для приватних автомобілів на одній з ділянок.
Про це повідомляють у комунальному підприємстві "Агенція просторового розвитку", яка надає аналітичний...
Відомий боксер Олександр Усик захистив дисертацію в Харківському національному університеті внутрішніх справ, який у 2022 році переїхав до Вінниці. Після виступу зустрівся з курсантами закладу.
Про це повідомляють в університеті.
Для наукового пошуку Олександр Усик обрав тему «Адміністративно-правове забезпечення міжнародного співробітництва у сфері фізичної куль...
З 10 по 14 березня у місті Києві відбувся заключний IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У запеклій боротьбі за звання найкращого змагались 163 найталановитіші учні з усієї України. Вінничани – серед переможців.
Про це повідомляють у Вінницькій обласній військовій адміністрації.
Диплом І ступеня серед 11-класників здобув Даніїл Швайко, учень Вінницького фізи...
Мисливці підбили підсумки регулювання чисельності хижих та здичавілих тварин за мисливський сезон 2024-2025 років на Вінниччині. В угіддях області добули 504 лисиці, двох шакалів та вовка.
Про це повідомляють в Українському товаристві мисливців і рибалок.
"Заходи проводились з грудня 2024 року згідно дозволів виданих Регіональним управлінням лісового та м...
Захисники, які повернулися до України під час обміну військовополоненими 19 березня, проведуть у центрі реінтеграції на Вінниччині. 20 березня бійці прибули до медичного закладу, де впродовж місця проходитимуть обстеження.
Про це повідомляє Суспільне.
"Перший тиждень — золотий. Ми налагоджуємо взаємодію, спілкуємось. Проводимо процедуру постізоляційного дебр...
Військовий на псевдо Кемікс – начальник інженерної служби вінницького підрозділу Національної гвардії. Разом з побратимами на фронті організовував фортифікаційні роботи, займався інженерними загородженнями, розміновував шляхи постачання, маскував техніку від ворожої розвідки. Нещодавно він повернувся з бойового завдання на передовій.
Про це повідомляють у військовій частині 3008 Національно...