Минулого тижня відбувся черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд першої ліги
Серед інших учасників, грали команди «Вінницькі блискавки» та збірна Херсонського державного університету «Таврійська зірка». За підсумками першого дня змагань, з рахунком 80:57, перемогу здобула команда з Вінниці. Наступного дня наші баскетболістки знов тріумфували - з рахунком 63:51 вони здолали суперниць.
По материалам 20minut.ua