
З 1 квітня на водоймах Вінницької області розпочинається нерест. До червня діятиме заборона на вилов риби.
Про це повідомляють у Вінницькому рибоохоронному патрулі.
"Сьогодні риболовля — це не про здобич. Це про відповідальність. Кожна спіймана під час нересту риба — це мінус сотні, а інколи й тисячі майбутніх. Давайте разом збережемо водойми Вінниччини — для себе, для дітей і для природи", - йдеться у повідомленні.
Період заборони:
річки та їх кореневі води — з 1 квітня до 20 травня;
водосховища (крім Дністровського) — з 1 квітня до 10 червня;
Дністровське водосховище — з 10 квітня до 20 червня;
р. Дністер з притоками — з 1 квітня до 10 червня;
придаткові води (затоки, протоки, озера) — з 1 квітня до 30 червня.
вихід на воду на човнах у місцях нересту
промисловий вилов риби
підводне полювання
Порушення — це не лише шкода природі, а й штрафи та адміністративна відповідальність.
Любительська риболовля можлива, але з обмеженнями:
до 3 кг + 1 рибина на добу;
тільки з берега;
не більше 2 гачків або спінінг з 1 приманкою;
лише у дозволених місцях.
До 30 червня 2026 року діє повна заборона на вилов раків.
Гаряча лінія Вінницького рибоохоронного патруля 068 018 37 52.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber