
Військовослужбовець Олександр Палаут отримав відзнаку "Срібний хрест". Боєць родом з села Устя Бершадської громади.
Про це повідомляють у Бершадський міський голова Віталій Драган.
"За особисту мужність, відвагу та зразкове виконання бойових завдань під час захисту України Олександра відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест» із почесною срібною рельєфною зіркою. З перших днів повномасштабної війни, у 2022 році, Олександр став на захист Батьківщини. Разом із побратимами він мужньо боронив українську землю на найгарячіших напрямках фронту — поблизу Бахмута, Лиману, Куп’янська, Часового Яру, Костянтинівки та Суджі. Висока державна відзнака є свідченням його незламності, професіоналізму та відданості військовому обов’язку", - йдеться у повідомленні.
За сумлінну службу та вагомий внесок у захист України Олександру також присвоєно військове звання майора.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі:https://t.me/vinbazar_fast