У Вінниці на зупинці громадського транспорту з'явився малюнок сучасного художника Максима Кільдерова, який переїхав до міста після окупації Нової Каховки. Комунальники творчість не оцінили та склали на хлопця протокол.
Про це повідомляють у Муніципальній варті Вінниці.
"Працівниками комунального підприємства «Муніципальна варта» було розглянуто звернення, що надійшло з відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» щодо факту вчинення дій невідомою особою по нанесенню графіті на захисне вітрове скло павільйону зупинки громадського транспорту «вул. Т.Г. Шевченка» по вулиці Келецька. Особу порушника було встановлено та складено протокол по ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів)", - йдеться у повідомленні.
Хоч особу автора малюнку не вказують, але його вигляд відразу вказує на Максима Кільдерова. Чоловік працює у власному стилі, який ще називають "дудл". Раніше художник розфарбував будинок, в якому проживає поруч із згаданою зупинкою.
У коментарі редакції сайту Vinbazar.com митець розповів, що його малюнки з'явилися на зупинці ще півтори роки тому, але на них ніхто не зважав. Значний "кавунокамуфлж" (так художник називає конкретний вигляд дудлів - ред.) він вирішив нанести після того, як комунальники замалювали іншу його роботу поруч. Попри отриманий протокол, художник обіцяє, що допоможе не залишатися без роботи міським службам і надалі.
Максим Кільдеров на тій самій зупинці з тубус від Javelin під час комендантської години (скріншот з відео опублікованим на сторінці художника в Instagram)
Кільдеров переїхав до Вінниці після прожитих 55 днів в окупованому рідному місті. Орендував будинок та облаштував студію. До цього приїздив на ГогольFest (проводився на території колишнього заводу “Кристал” в 2018 та 2019 роках - ред), а також брав участь у арт-заходах фестивалю. Зокрема, допомагав розмальовувати мистецький «ГогольTRAIN», який курсував до 30-річниці Незалежності України, а влітку прикрасив один з вагонів «Потяга до Перемоги». Робота була присвячена окупованій Херсонщині.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast