
Енергетики з Ладижинської теплоелектростанції врятували бобра, який потрапив у водяний канал на багерній насосній. Тварину випустили у відкриту водойму.
Про це повідомляє місцеве видання Ладижин Інфо.
"Просто взяти таку тварину руками – не варіант. Ще потрібно було придумати, як його дістати та доставити у чисті води. Все вдалося. Як тільки бобер потрапив у свою звичну стихію, стало зрозуміло, що з ним все добре. Як жартують самі енергетики, операція «Бобер» пройшла на найвищому рівні: місією керував сам головний інженер станції. Всьому треба вчитися! До цього ладижинські енергетики рятували лише кішку Мурку – з-під завалів після обстрілу. Тепер в скарбничці врятованих тварин є бобер", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber