Сьогодні, 17 травня, у Вінниці просто неба провели дитячий благодійний ярмарок “Код нації”. Юні волонтери разом з молоддю з різних закладів освіти та культури громади продавали вироби ручної роботи, солодощі, грали в шахи, танцювали, співали і малювати патріотичні малюнки. Всі зібрані гроші передадуть на допомогу різним підрозділам Сил оборони України.
Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.
“Раніше ми вже проводили подібний захід, який об’єднував юних волонтерів міста в одну команду. На початку повномасштабного вторгнення вони у різний спосіб збирали кошти та підтримували українську армії, але рік тому масштабувалися, щоб спільними силами продовжувати підтримку. Тоді тільки за перший день благодійного заходу учасники зібрали майже 100 тисяч гривень. А сьогодні вони збирають кошти на автівки, засоби радіоелектронної боротьби, дрони, тепловізори, тому маємо підтримувати такі ініціативи”, - розповів вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Діти поставили за ціль - зібрані кошти відправити на придбання автомобіля для батьків, які зараз захищають українську землю. Під час дитячого благодійного ярмарку вони зібрали майже 80 тисяч гривень.
“Ми хочемо бачити наших татусів вдома. Тому повинні пришвидшити українську перемогу, щоб вони якнайшвидше повернулися у рідне місто”, - зазначила восьмирічна вінничанка Анна, яка разом з однолітками робила іграшки, браслети, брелоки та інше.
У заході взяли участь заклади культури та освіти міста, центр підліткових клубів і самостійні волонтери. Загалом розмістили 30 столів, а це близько 100 дітей.
“Вирішили, що зібрані гроші не будуть витрачатися на якусь одну річ. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне. Адже у всіх є знайомі, рідні, близькі, які зараз воюють, і їм потрібна допомога”, - додала начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast