
Військовослужбовцю Павлу Данилюку з села Подільське Тульчинської громади вручили відзнакою «За незламність». Хлопець пройшов полон та повернувся під час обміну у травні 2025 року.
Про це повідомляють у Тульчинській районній державній адміністрації.
"У 19 років, добровільно ставши на захист Батьківщини наш земляк спільно із побратимами давав гідну відсіч російському агресору. Проте, на превеликий жаль, в одному із таких боїв потрапив у полон в якому перебував рік, чотири місяці та три тижні. Цей період став надзвичайно важким випробуванням, яке наш земляк витримав із гідністю, мужністю та вірою у повернення додому. Сьогодні начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, Тульчинський міський голова Валерій Весняний від імені Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського вручили солдату Данилюку Павлу Васильовичу відзнаку «За незламність»", - йдеться у повідомленні.
Павла вдалося обміняти у форматі «1000 на 1000» у травні 2025 року.
Нагадаємо, під час урочистої зустрічі у Тульчині звільнений з полону Павло Данилюк освідчився коханій.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast