У 2021 році створили Вінницький обласний клінічний центр інфекційних хвороб. Попри війну заклад продовжує розвиватися. Персонал відпрацював алгоритм допомоги потерпілим внаслідок ядерної чи хімічної атаки.
Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.
У закладі готові надавати допомогу, у разі потреби, потерпілим внаслідок ядерної чи хімічної атаки. Уже відпрацьований чіткий алгоритм дії.
“Ми бачимо як рашисти атакують наші міста й обстрілюють стратегічно важливі об’єкти. Наші медики мають бути готові надавати допомогу при ядерній та хімічній атаці. Ще весною були проведені навчання, відпрацьовані алгоритми дій і визначені заклади де прийматимуть таких пацієнтів. Ми дуже сподіваємося, що ці навички нам не стануть в пригоді”, - додала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.
У медичному закладі незабаром розпочне працювати сучасне діагностичне відділення. В якому уже встановили апарат комп'ютерної томографії та рентген, наразі їх налаштовують.
“У нас є вісім пакетів заключених з НСЗУ за якими ми надаємо послуги. Ми займаємося не тільки лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією, а також надаємо стаціонарну та амбулаторну допомогу нашим пацієнтам. З хворими працюють вузькі спеціалісти - кардіолог, гінеколог та інші. Є дитяча та реабілітаційна кімнати. І ми готові продовжувати розвиватися та працювати”, - зазначив директор Клінічного Центру інфекційних хвороб Ігор Матковський.
Клінічний центр інфекційних хвороб працює: Пн-Пт. з 8:00 до 17:00. Сб. з 9:00 до 15:00.
Тел. (0432) 56-64-05, 56-64-06.