
9 серпня відзначає 30-річчя роботи акціонерне товариство з розподілу електроенергії "Вінницяобленерго". Напередодні відбулося відзначення кращих енергетиків підприємства.
Про це повідомляють у Вінницькій обласній військові адміністрації.
«Це 4 тисячі працівників, які щодня забезпечують роботу нашої енергосистеми Вінниччини у надскладних умовах. З перших днів повномасштабного вторгнення ворог б'є по енергетичній інфраструктурі - цілеспрямовано, жорстоко, системно. Пам’ятаємо блекаут листопада 2022-го – коли Україна була єдиною на карті світу повністю без світла. Тоді вони довели: для українських енергетиків немає нічого неможливого. Дякую за відповідальність, відданість справі та професійність!», - зазначила очільниця області Наталя Заболотна.
Понад 778 тисяч споживачів області обслуговуються підприємством. Товариство пройшло шлях від перших трансформацій енергетичної галузі незалежної України до участі в європейському енергооб’єднанні ENTSO-E, забезпечуючи безпеку й стабільність частини Об’єднаної енергосистеми країни.
Додвіка:
Згiдно наказу Мiненерго України вiд 09.08.1995 року №147 ,на базi ВЕО "Вiнницяенерго" створено ДАЕК "Вiнницяобленерго", яка з сiчня 1999 року перейменована у Вiдкрите акцiонерне товариство "Акцiонерна компанiя Вiнницяобленерго", з березня 2011 – у Публiчне акцiонерне товариство "Вiнницяобленерго", а з 02.05.2019 року - у Акціонерне Товариство "Вінницяобленерго". До складу обленерго входять 8 районних електромереж. Товариство обслуговує понад 770 тис. споживачiв електричної енергiї, в тому числi 1,38 тис. - промислових, 1,34 тис. - сiльгоспспоживачiв та 750 тис. побутових.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast