У Хмільницькому районі подали до суду на підприємицю, яка звела комплекс із басейнів та чанів для відпочинку. Жінці інкримінують статтю за самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці.
Про це повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі.
Встановлено, що приватна особа-підприємець у комерційних цілях на самовільно зайнятій земельній ділянці, що належить Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді, всупереч установленому законом порядку здійснила будівництво капітальної споруди – будівлі з чанами та басейнами.
За подібне передбачено покарання у виді штрафу від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. Це передбачено ч. 3 ст. 197-1 КК України (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці).
Жінка цілком визнала свою вину та відшкодувала збитки заподіяні Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді.