
27 травня відбулася зустріч між виконавчим директором муніципалітету латвійського міста Вентспілс Алдісом Абеле та очільником Вінниці Сергієм Моргуновим. Після початку повномасштабної війни була підписана угода про співдружність.
Про це повідомим міський голова Сергій Моргунов.
"Сьогодні обговорили нові напрямки співпраці між Вінницею та Вентспілсом. Колегам цікавий досвід, який українські громади здобули за час повномасштабної війни. Зокрема – розбудова системи укриттів, робота транспорту та теплопостачальних підприємств в умовах вимкнень електроенергії, а також ветеранських просторів. Подякував латвійським друзям за солідарність і підтримку України, а також за два автобуси (один із них великогабаритний), які щойно приїхали з Вентспілса", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast