
На Вінниччині вибухотехніки продовжують виявляти частини ворожих ракет та безпілотників після минулих атак. Небезпечні уламки знешкодили.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
"Місця падіння уламків двох Х-101 та ударного дрона типу «Герань-2» ретельно обстежили спеціалісти вибухотехнічної служби ГУНП, небезпечні частини вилучили для подальшого знищення. Вкотре нагадуємо: торкатися, переміщати чи розбирати такі елементи вкрай небезпечно. Знешкодженням мають займатися виключно фахівці", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast