
7 травня у Вінниці на вулиці Дьогтянецькій сталася пожежа. Троє 17-річних дівчат госпіталізовані до лікарні.
Про це повідомляють рятувальники Вінниччини.
"На кухні однієї з квартир багатоповерхівки загорілася витяжка. Побачивши вогонь, одна з дівчат самотужки загасила пожежу до прибуття рятувальників, проте отримала опіки. Ще двоє неповнолітніх, які також перебували у квартирі, звернулися до медиків з ознаками отруєння продуктами горіння. Всіх трьох госпіталізовано до лікарень", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast