
У Липовецькій громаді виявили незаконну рубку дерев у межах полезахисної лісової смуги. Працювала ціла «технічна команда».
Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.
"У полезахисній лісосмузі на території Липовецької територіальної громади, було виявлено громадян, які без жодних дозволів зрізали берези різного діаметра. Саме ті дерева, які захищають поля від вітру, зберігають вологу й є частиною нашого спільного природного балансу. На місці працювала ціла «технічна команда»: трактор з причепом, завантаженим свіжозрубаною деревиною, та бензопили, якими й здійснювалася порубка. Усе це було зафіксовано інспекторами в установленому порядку", - йдеться у повідомленні.
Інцидент стався наприкінці 2025 року. За результатами підрахунків, шкода, завдана довкіллю, склала 45 756 гривень. Матеріали за даним фактом передано до органів поліції. Відкрито кримінальне провадження.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast