
На Вінниччині тривають заходи протидії браконьєрського вилову риби під час нересту. Зафіксували понад сотню порушень.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
За інформацією Управління превентивної діяльності, поліцейські спільно з іншими державними органами і службами провели низку спільних заходів. За їх результатами задокументовано 117 фактів незаконного вилову риби. У порушників вилучили 23 незаконних знаряддя вилову риби та 3 човни. Сума збитків, завданих невиконанням нерестової заборони, становить понад 13 мільйонів гривень.
Профілактичні заходи триватимуть до кінця червня.
Нагадаємо, нерестова заборона на водоймах Вінниччини почала діяти з 1 квітня.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber