
На Вінниччині затримали водія, який організовував трансфер до державного кордону для чоловіка. Вартість поїздки оцінив у 4000 доларів.
Про це повідомляють у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
"56-річний мешканець Вінниччини виступав у ролі логіста: інструктував та перевозив 36-річного жителя Дніпропетровщини до лінії кордону для його подальшої переправи до сусідньої країни. За свої послуги з клієнта зловмисник мав отримати 4000 доларів США", - йдеться у повідомленні.
В ході санкціонованих обшуків вилучено автомобіль. Ділку повідомлено про підозру за ст. 332 КК України - «Незаконне переправлення осіб через державний кордон» та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast