
У Вінниці під час пожежі врятували 73-річну жінку та евакуювали матір з 2-місячним немовлям. Горіла квартира у дев'ятиповерхівці на вулиці 600-річчя.
Про це повідомляють рятувальники Вінниччини.
"74-річна власниця помешкання ввімкнула в розетку електроковдру, яка зайнялася. Жінка намагалася самотужки загасити полум’я, однак вогонь швидко поширився. Щільний дим почав заповнювати під’їзд. Це помітив один з мешканців будинку та негайно викликав рятувальників. Вони й вивели літню жінку на свіже повітря та передали бригаді медиків. Окрім цього, за допомогою апарату захисту органів дихання бійці ДСНС евакуювали з третього поверху матір з 2-місячним немовлям та собакою", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast