
30 липня у Вінниці рятували жінку, яка впала зі схилу. Постраждалу передали медикам.
Про це повідомляють рятувальники Вінниччини.
"На вулиці Північній, рятувальники надали допомогу 62-річній жінці, яка впала зі схилу висотою близько 2 метрів. Постраждалу за допомогою рятувальних нош бійці ДСНС транспортували до автомобіля екстреної медичної допомоги", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast