У вінницькому театрі оприлюднили репертуар на березень. На сцені покажуть чимало вистав для дітей, а також готують прем’єру ліричної комедії “Клуб самотніх сердець”.
Про це повідомляють у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського.
Серед репертуару на березень:
Серед новинок вистава “Клуб самотніх сердець”. Прем’єра запланована на 29 лютого, але побачити її також можна буде 1 та 29 березня.
“У виставі показана 30-літня дружба трьох екстравагантних жінок, де можливо, як ви розумієте, все! Життя швидкоплинне, але в кожної з них власне ставлення до нього і тих років, які вимірює доля. Їхні чоловіки вже відлетіли у засвіти. А як же жінки? Живуть! Що ж допомагає їм? Гумор! Вони смачно жартують, пліткують, влаштовують дівич-вечори, мріють та ще й закохуються! Глядач відчуватиме смак життя, де переплелися щемливі миті, удатні жарти, мудрі фрази. Все це приправлено сміхом, слізьми, радістю, смутком й експансивною музикою. Одним словом, - справжнісінький каскад подій! Зустріньмо останній день зими з гумором у товаристві блискучих акторів нашого театру!”, - йдеться в анонсі.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast