
Ветерани з Вінниччини Ярослав Бегас та Олександр Прокопенко вибороли «золото» і «срібло» на чемпіонаті України з пара триатлону. Змагання відбулися у місті Українка на Київщині.
Про це повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
"Наші хлопці продемонстрували справжню українську силу та жагу до перемоги. Ярослав і Олександр – найкращі серед найкращих! У своїх класах спортсмени Вінницького регіонального центру «Інваспорт» вкотре підтвердили високий рівень підготовки. Пара триатлон вимагає витривалості та постійної роботи над собою. І такі якості щодня демонструють наші ветерани, надихаючи своїм прикладом інших", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast