
Ветеран з Вінниччини Микола Єрьомін здобув дві срібні нагороди на відбірковому етапі Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри ветеранів 2026». Виборов медалі з настільного тенісу в одиночному та парному розрядах.
Про це повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
"Микола – родом із Томашпільської громади. У 2022-му добровольцем пішов захищати Україну. Під час служби зазнав важкого поранення. Але попри все знайшов у собі сили не здаватися та щодня працювати над власним відновленням. Микола вже неодноразово брав участь у ветеранських змаганнях. Торік у фіналі «Ігор ветеранів» він виборов золото та бронзу з настільного тенісу. На обласних змаганнях серед ветеранів війни «Незламні Вінниччини» став переможцем із настільного тенісу та здобував призові місця у шахах і шашках", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast