
2 серпня у Львові відбулися завершальні турніри чемпіонату України з флаг-футболу серед жінок та чоловіків. Перемоги здобули команди з Вінниці.
Про це повідомляють у команді з американського футболу "Вінницькі вовки".
"Наші «Вовки» та «Вовчиці» гідно представили Вінницю та стали чемпіонами України! Дякуємо всім, хто підтримував нас на цьому шляху: вболівальникам, партнерам, друзям клубу та всім спортсменам, які роблять український флаг-футбол кращим, масштабнішим, сильнішим та популярнішим!", - йдеться у повідомленні.
Результати матчів:
«Рисі» 12:45 «Вовчиці»
«Вовчиці» 13:12 «Левиці»
«Шершні» 06:33 «Вовчиці»
«Вовки» 45:13 «Орли»
«Ракети» 19:45 «Вовки»
«Леви» 26:18 «Вовки»
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast