
У Могилеві-Подільському відбувся відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2013-2018 років народження. Змагання присвятили мужнім військовослужбовцям танкового батальйону 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка. Дзюдоїсти з Вінниці вибороли 25 нагород.
Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.
За перемогу боролися близько 160 дзюдоїстів із шести команд Вінниччини: дитячою-юнацької спортивної школи №5, «Колос», Іллінців, Ямполя, Шаргорода, а також представники Могилева-Подільського. Вінницю представили 30 вихованців, які вибороли 25 нагород.
Переможцями турніру стали Єгор Волхов, Матвій Лещенко, Дарія Олексієнко (здобула перемоги у двох вагових категоріях – 44 та 48 кг), Дмитро Горобець, Сергій Д’яков, Артем Столяренко, Артем Півдяблик, Єгор Гамей та Злата Зеленська. Срібні нагороди здобули Амірхан Ісрафілов, Ілля Петров, Максим Герман, Кіра Кравченко, Тимофій Тесмінецький та Єва Халус.
Бронзовими призерами стали Даніїл Мартиновський, Богдан Базалєєв, Ілля Сіваш, Дмитро Погребняк, Глєб Сєрєбрєнніков, Єгор Мізин, Лев Савалов, Ілля Лесик та Ніколь Горобець.
Також гарні результати та справжню волю у спортивній боротьбі продемонстрували Кіріл Косенко, Артем Ковальчук, Артур Суходоєв (V місце), а також Нікіта Яковець і Дмитро Чумак (VII місце).
«Цей турнір показав високу конкуренцію та сильний дух наших спортсменів. Результат хороший, але ми не зупиняємося на досягнутому. Завжди хочеться ще кращих результатів, тому попереду багато роботи. Нам є куди рости, розвиватися та вдосконалювати майстерність на татамі, адже кожен наступний старт вимагає більшої самовіддачі. Працюємо далі заради нових перемог!» - зазначив тренер-викладач МДЮСШ №5 Артем Горбатюк
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast