
8 та 9 листопада у місті Біла Церква відбувався Кубок України з сумо. Вінницю представляли вісім спортсменів, які здобули шість золотих, дві срібні, чотири бронзові нагороди та перше командне місце.
Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.
У змаганні взяли участь 110 спортсменів із 14 областей України. Чемпіонами Кубка України стали – Владислав Черторинський та Важа Даіаурі (абсолютна категорія). Срібні медалі вибороли – Важа Даіаурі та Дамір Купреішвілі.
Бронзові нагороди здобули – Дмитро Зілецький, Андрій Поліш, Дмитро Пентюк та Дамір Купреішвілі (абсолютна категорія).
Не менш вагомим досягненням стало перше командне місце, яке виборола четвірка вінничан: Важа Даіаурі, Владислав Черторинський, Дамір Купреішвілі та Тімур Гергеліжіу.
«Перемога на Кубку України – це гарне завершення сезону. Також приємно, що ми виграли престижний командний турнір. Дякую тренерам, партнерам по залу. Цей успіх – не лише мій, а й усієї вінницької школи сумо», - каже чемпіон Важа Даіаурі.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast