
Викрили масштабну схему збуту незаконно виготовленої продукції для нелегального вейп-ринок. Мережа діла охопила 38 магазинів у Вінниці та ще 17 міст області. Продаж здійснювали через підконтрольних підприємців без необхідних ліцензій та акцизного маркування.
Про це повідомляють у Бюро економічної безпеки України.
"Під час обшуків вилучено понад 2 млн грн готівки, більше 90 тис. одиниць рідин та компонентів, техніку та документацію, що підтверджує незаконну діяльність. Орієнтовна вартість вилученого майна становить понад 25 млн грн. Про підозру повідомлено організатору схеми та двом співучасникам. Організатору також інкримінують легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, на майже 67 млн грн", - йдеться у повідомленні.
Як уточнили у поліції Вінниччини, організатори розгорнули мережу реалізації протягом 2024-2025 років. Діяльність велася через мережу підконтрольних ФОПів, без відповідних ліцензій. Продукція продавалася без марок акцизного податку та обов’язкових маркувань.
Учасникам групи повідомлено про підозру вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України (збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, вчинених організованою групою осіб).
Організатору, крім того, інкриміновано легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209 КК України), у розмірі майже 67 млн грн. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, двом учасницям групи суд призначив застави.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber