
На Вінниччині завершилась весняна лісокультурна кампанія. У області відновили насадження на 609,8 га.
Про це повідомляють у Центральній філії державного підприємства "Ліси України".
Завершила весняну лісокультурну кампанію, яка тривала з березня. Упродовж сезону лісівники на Вінниччині провели лісовідновлення на 609,8 га та висадили 2,6 млн сіянців майбутніх дерев.
"Висаджували типові для наших регіонів породи: дуб звичайний та сосну звичайну. Також вводимо у насадження ясен, клен, граб, ялину, модрину європейську та кісточкові породи. Кожен висаджений сіянець - це частина великої щоденної роботи з відновлення українських лісів. Адже ліс не з’являється за один сезон: він потребує якісної підготовки, постійного догляду, часу та професійної роботи лісівників. Це системна робота, яку ми виконуємо постійно", - йдеться у повідомленні.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast