
10 грудня сталася дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Соборній у Вінниці. Водій Mercedes пошкодив зупинку в районі площі Ліверпуль.
Про це повідомляють у Ситуаційному центрі міста Вінниці.
"Водій автомобіля Mercedes не обрав безпечної швидкості руху, не впорався із керуванням і здійснив наїзд на декілька металевих огороджувальних стовпчиків, на зупинку громадського транспорту, сміттєвий бак, та електроопору. Оперативно до місця події прибули патрульні, які під час спілкування з кермувальником виявили у нього явні ознаки наркотичного спʼяніння. Підозри інспекторів підтвердило освідування водія у медичному закладі в лікаря-нарколога. В організмі чоловіка виявлено канабіс. Також, під час поверхневого огляду, в верхньому кармані куртки порушника було виявлено два згортки з невідомою речовиною, схожою на наркотичну", - йдеться у повідомленні.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. На водія склали два протоколи за ст.124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
Сума збитків за пошкодження комунального майна наразі встановлюється.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast