Ввечері, 14 вересня, в місті Немирів під колесами легковика загинула 24-річна дівчина. Керував транспортом паломник-хасид.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
"24-річний водій автомобіля Skoda, громадянин іншої країни, допустив наїзд на дівчину, яка перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок аварії потерпіла отримала травми несумісні з життям. Результат освідування керманича на приладі «Драгер» показав, що на момент вчинення ДТП чоловік був тверезим. Також у чоловіка здійснено забір крові для проведення експертиз. Автомобіль поміщений на арештмайданчик", - повідомляють у поліції.
Видання "Суспільне" з посиланням на власні джерела зазначає, що за кермом перебував паломник-хасид.
Наразі чоловік затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчими вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачено покарання - до 8 років позбавлення волі.
Тривають слідчі дії.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber