Герої України з Вінниччини, які заслужили звання у боях проти РФ Список
Facebook
Telegram
Twitter
Мій кабінет
  • Додати оголошення
Додати оголошення
Вінницький бізнес портал - все про Вінницю: новини, погода, оголошення, афіша та багато іншого
  • Місто
  • Журнал
  • Новини
  • Оголошення
  • Старі оголошення
  • Афіша
  • Погода
  • Реклама
  • Відпочинок
  • Туризм
  • Нерухомість
  • Фінанси
  • Весілля
  • Hi-Tech
  • Робота
  • Авто
  • Леді
  • Інше
  • Суспільство
  • Політика
  • Події
  • ДТП
  • Кримінал
  • Економіка
  • Культура і Спорт
  • Різне
  • Фоторепортажі
  • Лікувальні заклади
  • Розклад автобусів
  • Телефонні коди
  • Розклад потягів
  • Відправити SMS
  • Гарячі номери
  • Номера таксі
  • Радіостанції
  • Карта міста
  • Фотоквест
  • Фонтан ROSHEN
  • Аеропорт Вінниця
  • Розклад руху муніципальних автобусів у Вінниці
  • Мобільні телефони
  • Комп'ютери
  • Аудіо, Відео, Фото
  • Нерухомість
  • Дім і сад
  • Робота
  • Послуги
  • Знижки
  • Інше
  • Мода і стиль
  • Авто і транспорт
  • Головна
  • /
  • Компанії
  • /
  • Культура, мистецтво
  • /
  • Музеї, виставки

Музеї, виставки

"Рыбачук Виктор Иванович" художник, писатель, драматург
5344

Винница

Тариф "Базовий"
Про компанію

Рыбачук Виктор Иванович. Художник, писатель, драматург. Образование получил в Винницком педагогическом институте, и в Киевском государственном художественном институте. Автор более 3000 картин, созданы серии картин «Апокрифы» (1988-89), «Славянский дневник» (1989-95), «Сентиментальные пейзажи» (1992-94), «Империя духа» (1993-96), «Анатомия души» (с 1991), «Портрет любимой женщины художника R.» (с 1995), «Мания величия (с 1999).  За это время написано ряд портретов, среди них портреты герцога Анжуйского, Г.Кауфмана, президента Корпорации General Electrics, а также жанровые картины, пейзажи, натюрморты, рисунки, в том числе по расплавленному алюминию (авторская техника) и прочее. Виктор Рыбачук ? автор романа, поэтического сборника, многих повествований, эссе, пьесы; тридцати персональных выставок в Украине, США, Франции, Германии, Голландии, Швейцарии, Финляндии, Словакии. Художественные оригинальные росписи исполнял во Франции ? здание муниципалитета в г. Обань, частных интерьерах Киева и Винницы. Картины находятся в музеях Украины, Швейцарии, США и Словакии, а также в собраниях известных коллекционеров (Ф.Невзоров, В.Ермольев), в коллекциях банков, учебных заведений и т.д.

  Входит в состав единого рейтинга художников Российской империи, СССР, «русского зарубежья», Российской Федерации и республик бывшего Советского Союза в нескольких номинациях (рейтинг ? 4А). Награжден медалью ООН в 2006 году за вклад в мировое искусство.

   В 2000 году в издательстве «Континент-Прим» вышла книга стихотворений «Портрет любимой женщины художника R», иллюстрированная картинами одноименной серии.

   В 2002 году в издательстве «Кальвария» вышел роман «Дневники Горгоны». 

   Рассказы, новеллы и эссе печатались в журналах «Сучасність» и «Дукля», а также в англоязычном еженедельнике «KYIV POST».

   Пьесы печатались в журнале «Згар».

   Лауреат конкурса «Коронация слова», международного театрального конкурса, г. Минск.

 

Дивіться також:
"Крыжановский Николай Николаевич" скульптор, журналист, педагог.
Винница
Тариф "Базовий"
Музей-усадьба Н.И. Пирогова
(0432) 43-80-16
ул. М.Пирогова, 155
Тариф "Базовий"
Музей гончарного искусства им. А. Луцишина
(0432) 68 82 74
ул. Кожедуба, 11
Тариф "Базовий"
Музей Воинов-афганцев
(0432) 35-30-19
ул. Козицкого, 20
Тариф "Базовий"
Литературно-мемориальный музей М. Коцюбинского
(0432) 26 32 98
ул. Бевза, 15
Тариф "Базовий"
VIP oголошення
Наукове шоу
₴1400
ТОП 10 новин Вінниці
06 червня, 16:53
Два курсанти ДСНС загинули, коли розбирали снаряд у Харкові. З інцидентом пов'язаний син головного рятувальника Вінниччини (Фото+Відео)
5637
06 червня, 12:03
Водій «‎ГАЗу» зіткнувся з Opel у Липовецькій громаді. Постраждала пасажирка (Фото)
4603
08 червня, 13:23
Двоє людей постраждали в ДТП біля Погребища
4036
05 червня, 12:13
Смертельні ДТП сталися на Вінниччині. Загинуло троє людей (Фото)
3799
07 червня, 14:21
Змінили розклад руху тролейбусів у напрямку Аграрного університету. Курсуватимуть довше
3549
05 червня, 10:50
З-під Бахмута повернувся батальйон тероборони Вінниччини (Фото)
3327
05 червня, 14:40
Hyundai перекинувся на дах у Вінниці (Відео)
3302
05 червня, 11:41
16-річну дівчину переїхав водій вантажівки «ЗІЛ» у Вінниці
3218
09 червня, 16:44
Помер професор Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Анатолій Подолинний
3115
05 червня, 15:42
Розпочали тестування швейцарських трамваїв «Tram2000» на вулицях Вінниці (Відео)
3087
Оренда сервера
Vinbazar - Всі Новини Вінниці
  • Головна
  • Місто
  • Журнал
  • Новини
  • VINBAZAR
  • Оголошення
  • Старі оголошення
  • Афіша
  • Погода
  • Реклама
Facebook
Telegram
Twitter

Вінницький бізнес портал "Vinbazar.com" — стартова сторінка вінничанина. Актуальна і популярна дошка оголошень, останні новини Вінниці, афіша, каталог підприємств і багато іншого. Все місто на одному сайті. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень! IP-адреса автора оголошення фіксується у відповідній базі даних і може бути передана третім особам за рішенням суду.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється виключно за умови посилання на Vinbazar.com. Для Інтернет-видань посилання повинне бути прямим і відкритим для пошукових систем. Зазначення ​​джерела інформації обов'язково в незалежності від повного або часткового використання матеріалів

© 2002 — 2021 Vinbazar. Усі права захищені
Дизайн сайту – Глянець
Телефон редакції сайту вінницького інформаційного порталу Vinbazar.com +380969061685
Наш email info@vinbazar.com
Увійти на сайт
Закрити
Забули пароль?
Ще немає акаунта?
Зареєструйтесь зараз!
Закрити