
Дорога до Музею під відкритим небом у Пирогові стала значно зручнішою для киян та гостей міста. Від станції метро «Виставковий центр» до центрального входу почав курсувати рейсовий міський автобус № 58.
Про це повідомили у Національному музеї народної архітектури та побуту України.
Новий маршрут створено за підтримки КМДА та мера столиці Віталія Кличка у відповідь на побажання відвідувачів.
«Музей просто неба – це місце, де можна відпочити від міського ритму, провести час із родиною, відкрити для себе багатство українських традицій і відчути живий зв’язок із нашою культурою. Щиро дякуємо Київській міській державній адміністрації та особисто меру Віталію Кличку за підтримку й сприяння у створенні цього маршруту. Разом ми робимо культурні простори міста доступнішими для киян і гостей столиці», – йдеться в дописі Музею.
Нагадаємо, що автобуси курсуватимуть за схемою: