У кожного волосся свій «термін життя», наприкінці якого він випадає. А на місці, що звільнилося, росте нове. Це нормальне фізіологічне явище, протистояти йому немає сенсу.
Людина щодня втрачає в середньому 30-100 волосків. Але що якщо ситуація вийшла з-під контролю? Розберемося, як зміцнити локони.
Виходить, що випадання волосся - циклічний процес. Але є фактори, які можуть його порушити, і в результаті на подушці та гребінці залишається значно більше, ніж 100 волосків. Це тривожний дзвіночок: локонам потрібна допомога!
Ось найчастіші причини випадання волосся:
Боротьба з випаданням волосся - це комплексна робота. Насамперед не завадить збалансувати раціон харчування. Додаємо в меню продукти, багаті на білки, вітаміни групи В, А, Е і С, залізо, цинк, магній і кальцій. Ці компоненти зміцнюють локони та посилюють їх зростання. А знайти їх можна у м'ясі та рибі, зернових, яйцях, горіхах.
І звичайно, пильну увагу звертаємо на догляд за волоссям. Правильна б'юті-рутина допоможе вирішити проблему з їх випаданням. Що робити?
Очищувальні засоби відлущують ороговілі клітини та активізують кровообіг у шкірі голови, тим самим стимулюючи ріст волосся. Вкрай корисна процедура, яку необхідно проводити один-два рази на тиждень. Використовуємо скраби та кислотні пілінги.
Є думка, що потрібно мити голову якомога рідше, щоб волосся не «звикало» до цієї розкоші і швидко не ставало брудним. Але насправді надлишки себуму та забруднення забивають пори, що не найкраще позначається на стані пасм, і вони повільніше ростуть. Якісне і своєчасне очищення волосся - запорука їхньої краси та здоров'я.
Масаж розганяє кровообіг у шкірі голови, отже, локони отримують більше поживних речовин. Вони стають міцними, блискучими та еластичними. Процедуру проводимо перед кожним миттям голови, легкими круговими рухами масажуючи шкіру. Досить і 10 хвилин.
Занадто жорсткий гребінець і занадто активне розчісування волосся можуть призвести до їх ламкості та випадання. Не завадить зробити звичну процедуру максимально делікатною. Якщо пасма сильно сплутуються, допоможе спеціальний догляд, що не змивається.
Чим менше агресивної дії на волосся ззовні, тим краще. Влітку його слід захищати від ультрафіолету, а взимку від понижених температур. Перед гарячим стайлінгом обов'язково наносимо захисний засіб. А про тугі зачіски й зовсім краще забути.
Додатковий догляд, спрямований на відновлення локонів та посилення їхнього зростання, - важлива умова. Доповнюємо б'юті-колекцію живильними масками. Вони активізують роботу волосяних цибулин і пробуджують сплячі фолікули. Найбільш ефективними вважаються засоби, що розігрівають.
Щоб процедура очищення не травмувала локони, необхідно вибирати максимально м'які шампуні без агресивних компонентів у складі. Такі засоби не будуть травмувати волосся та шкіру, викликати лупу та лущення. Особливо це важливо, якщо миття голови - це щоденна доглядова рутина.