Центр Вінниці вкрився рожевим цвітом магнолій та сакур. Яскраві локації можна побачити біля міської ради, поблизу Вежі Артинова та поряд з аркою при вході у Центральний парк імені Миколи Леонтовича.
Біля квітів збирається чимало охочих сфотографуватися. Білі магнолії красуються біля “Книжки”. Однак вони доволі високі та вже перецвітають, тому людей там небагато.
Після розквіту алеї сакур на вулиці Порика, естафету популярності перейняли пишні сорти японських вишень при вході у Центральний парк імені Миколи Леонтовича. На площу заради яскравих світлин приходять цілими сім’ями.
Також сакури, які ще не дуже поспішають розквітати, ростуть поруч на площі Калічанській. Однак там японські вишні розташовані майже біля проїжджої частини, тому милуватися ними потрібно обережно.
Рожеві магнолії розцвіли й на Майдані Небесної сотні біля будівлі “Вінтери”. Очікуючи на громадський транспорт, люди часто підходять до квітів, щоб зробити світлину на пам’ять.
Рожеві квіти магнолій та сакур також вкрили дерева на Майдані Незалежності перед міською радою. Біля них зупиняються екскурсії. На зеленому газоні любителі селфі протоптали чималу стежку до “природної фотозони”.
У мікрорайоні Замостя є власна алея магнолії. Проте наразі деревцята, які з’явилися біля “Петроцентра” кілька років тому, ще не розцвіли. Втім якщо пройти далі до Будинку офіцерів, то можна побачити сквер сакур, висаджених біля пам’ятного знаку на честь 27 загиблих під час ракетного обстрілу Вінниці. А ще за рогом біля будівлі РАЦСу також починають розпускатися рожеві японські вишні, біля яких зупиняється чи не кожен другий перехожий.
Традиційно у на початку весни розпочинається сезон цвітіння сакури та магнолії у Вінниці. Однак не всі вони квітнуть одночасно. На це впливає не лише погода, а й різні сорти дерев.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast