
Старосту Вінницько-Хутірського округу Владислава Кривешка призначили директором департаменту міського господарства Вінницької міської ради.
Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 14 травня.
"Призначити Кривешка Владислава Сергійовича з 14 травня 2026 року в порядку переведення на посаду директора департаменту міського господарства міської ради з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, звільнивши його з посади старости Вінницько-Хутірського старостинського округу. Підстава: заява Кривешка В.С.", - йдеться у документі.
13 травня Кривешко повідомив, що виповнилося 2000 днів на посаді старости Вінницько-Хутірський старостинський округ. Посадовцю 27 років.
Нагадаємо, у січня міський голова Сергій Моргунов звільнив директора департаменту міського господарства Костянтина Кирилюка, очолював департамент у статусі виконувача обов'язків з 6 грудня 2024 року.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber