
11 травня у Вінниці підняли прапор Сомерсета – графства-партнера області у Великій Британії. Стяг з'явився на флагштоку біля будівлі обласної військової адміністрації.
Про це повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
"Цей символічний жест є проявом солідарності, дружби та підтримки. Сьогодні наші партнери відзначають День Сомерсета – свято історії, традицій та самобутності. Бо справжня довіра і тісна співпраця народжуються зі спільних цінностей, які об’єднують навіть через тисячі кілометрів – поваги до людської гідності, свободи, демократії та відкритості до культурного діалогу. Щиро цінуємо партнерство між Вінниччиною та Сомерсетом, яке офіційно розпочалося минулого року. Поступово воно міцніє через спільні ініціативи та обмін досвідом, зокрема у сфері цивільного захисту та екстреної медицини", - йдеться у повідомленні.
Минулого року в День Незалежності України, у Сомерсеті підняли прапор Вінниччини.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast