
Колишня голова Оратівської громади Галина Лошак поновилася на посаді. Рік тому місцеві депутати припинили її повноваження.
Про це повідомила сама Галина Лошак у Facebook.
"Дорогі друзі, я виграла суд! Поновлена на посаді Оратівського селищного голови! Дякую усім, хто був зі мною! Вінницький окружний адміністративний суд! За правду варто боротись!", - написала жінка.
У червні 2023 року під час сесії селищної ради депутати визнали незадовільним "Звіт Оратівського селищного голови про роботу виконавчого органу", висловили недовіру очільниці та зняли її з почади.
Нагадаємо, під час місцевих виборів у 2020 році перемогу здобула голова Оратівської районної організації партії "Європейська Солідарність" Галина Лошак, яка йшла як самовисуванка. З осені 2020 року набула повноваження голови Оратівської громади.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber