У Рівному попередили теракт біля міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Готувала підрив саморобного вибухового пристрою завербована жителька Вінниччини.
Про це повідомляють у Службі безпеки України.
"Фігурантка повинна була залишити вибухівку поблизу військового об’єкта, коли на його території мала перебувати максимальна кількість громадян. Російська спецслужба планувала підрив разом з терористкою, щоб ліквідувати її, як «зайвого» свідка. Контррозвідка СБУ своєчасно викрила агентку і затримала її, коли зловмисниця прямувала до локації спланованого теракту", - йдеться у повідомленні.
Виконавицею виявилася 42-річна жителька Вінниці, яка потрапила до «уваги» ФСБ під час пошуку «швидких заробітків» на Telegram-каналах. За вказівкою окупантів агентка прибула до Рівного, де спочатку провела дорозвідку поблизу міського ТЦК і «звітувала» про це своєму російському куратору.
Потім вона мала дістати вибухівку із заздалегідь підготовленого схрону і доставити її до ТЦК. Утім, співробітники СБУ спрацювали на випередження і запобігли злочину та людським жертвам.
Затриманій повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.