
17 травня у селі Іванів Хмільницького району зник 2-річний хлопчик. Малюка розшукали за півтора кілометри від дому. Сидів на колії.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
"Рідні повідомили, що упродовж години намагались самостійно знайти зниклого, але це не дало результату. Керівник Калинівської поліції зібрав по тривозі особовий склад підрозділу. До пошуків також долучились і жителі села. Кожна хвилина була безцінна, адже неподалік розташований завод, де працює великогабаритна техніка, діючі залізничні колії та ліс. Місцевий поліцейський офіцер громади знайшов хлопчика, який сидів на рельсах. Дитина вийшла за межі подвірʼя з домашнім песиком і пройшла близько 1,5 кілометри від дому", - йдеться у повідомленні.
З малюком все добре.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber