
8 травня врятували жінку, яка перелізла через перила на Київському мосту у Вінниці. Під час переговорів патрульним вдалося схопити самогубцю та витягти на тротуар.
Про це повідомляють у патрульній поліції Вінниччини.
"У п'ятницю ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на Київському мосту жінка має намір вчинити непоправне. За лічені хвилини патрульні прибули на виклик. До них приєдналися колеги з інших екіпажів та військовослужбовці Національної гвардії України. Жінка стояла за огорожею й будь-якої миті могла зірватися в річку. Один із патрульних схопив її, а колеги допомагали втримати громадянку. Врешті жінку вдалося перетягнути в безпечне місце", - йдеться у повідомленні.
На місце події викликали швидку допомогу, медики якої госпіталізували жінку.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber