
Жителів Хмельницької та Дніпропетровської областей намагалися незаконно перетнути державний кордон з Молдовою на Вінниччині. Чоловіки використовували альпіністське спорядження та гідрокостюми.
Про це повідомляють у Державні прикордонній службі України.
"Порушниками виявилися 31-річний та 42-річний чоловіки, які фактично перетворили протиправний задум на багатоетапне спортивне шоу з елементами екстриму. Програма «багатоборства» розпочалася зі спортивного орієнтування, у межах якого чоловіки подолали шлях через лісові масиви Вінниччини до прикордонного села, продемонструвавши навички маскування та навігації. Далі вони випробовували власні сили у «гірському туризмі»: за допомогою канатів та вузлів облаштували імпровізований спуск крутими схилами до річки. Фінальний етап «змагань» передбачав заплив через Дністер до сусідньої країни. Для цього «екстремали» екіпірувались у гідрокостюми та прихопили підводні скутери. Втім, до водної частини справа не дійшла - прикордонний наряд «зняв з дистанції» обох учасників ще на підході до річки", - йдеться у повідомленні.
На чоловіків складено адміністративні матеріали.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber