
12 травня відбулося нагородження переможців конкурсу «Смак Поділля». 16 учасників отримали дипломи, цінні подарунки, а заявлені рецепти потраплять до «Гастрономічного путівника Поділля».
Про це повідомляють у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.
Загалом участь у конкурсі взяли 49 учасників з рецептами, фото регіональних страв та історіями, що з ними пов’язані. Професійне журі визначило 16 найкращих заявок у шести номінаціях.
Оцінювали рецепти:
Владимир Копан, бренд-шеф ресторанів «Нова Провінція» та «Карабас» (голова журі),
Інна Кривешко, керівниця ГО «ХлібСіль»,
Олена Павлова, керівниця ГО «Подільська кухня», історикиця/етнографка,
Дмитро Палевський, шеф-кухар закладу «Secret Garden»,
Тетяна Цвігун, очільниця Вінницький обласний центр народної творчості, головна редакторка альманаху «Світлиця».
Номінація «Холодні страви та закуски»:
Костецька Людмила, страва «Ковбаса домашня».
Номінація «Перші страви»:
Нікіта Довбуш, страва «Авторський капусняк на качиному бульйоні»;
Олександр Забуранний, страва «Шарапанівський борщ із сомом та цукровим буряком»;
Дмитро Обертинський, страва «Пісний борщ з карасями, печеними на соломі».
Номінація «Другі страви та гарніри»:
Дмитро Обертинський, страва «Верещака»;
Вікторія Бернацька, страва «Огірняк»;
Олена Пахомська, страва «Голубці з картоплею».
Номінація «Страви з тіста»:
Наталія Шпак-Косаківська, страва «Гречані вареники з солоним сиром»;
Анастасія Заболотна, страва «Вареники з “піском” на подушці з батату та моркви»;
Наталія Шибінська, страва «“Медвежі вушка” з гречкою та лисичками».
Номінація «Випічка»:
Дзюбенко Анастасія, виріб «Коровай»;
Раїса Мазур, вироби «Манзарі»;
Марія Свердел, вироби «Коржики на смальці».
Номінація «Солодкі страви та напої»:
Раїса Мазур, страва «Чорнослив у шоколаді зі сметанним кремом»;
Ірина Камінна, напій «Сита»;
Оксана Могир, страва «Ламанці».
«Гастрономічний путівник Поділля» буде ілюстрованим і міститиме 38 рецептів страв українською та англійською мовами. Презентація видання відбудеться незабаром, і путівник буде доступний публічно в електронному форматі.
Конкурс «Смак Поділля» організував департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради спільно з громадськими організаціями ХлібСіль "Вінницька асоціація гостинності" і Подільська кухня, щоб відродити, популяризувати і зберегти автентичну кулінарну спадщину Поділля.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast