
28-річний житель Вінницького району затримали за організацію втечі чоловіків за кордон. Послуги коштували 24 тисячі доларів.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
"Протиправну діяльність чоловіка викрили слідчі слідчого управління ГУНП у взаємодії з кіберполіцейськими та співробітниками СБУ. 26 лютого за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення його затримали в одному з торгових центрів Вінниці після отримання зловмисником обумовленої суми – 24 тис. доларів. У результаті обшуку вилучили мобільний телефон та грошові кошти, отриманні злочинним шляхом", - йдеться у повідомленні.
За цим фактом затриманому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до дев'яти років позбавлення волі з трирічною забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.
Триває слідство.
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast