
13 травня сталася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Магістратській у Вінниці. Водійка BMW збив велосипедиста.
Про це повідомляють у поліції Вінниччини.
"43-річна водійка автомобіля BMW допустила наїзд на 57-річного чоловіка, який, рухаючись велосипедом, перетинав проїзну частину по нерегульованому пішохідному переході. Унаслідок аварії потерпілий отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. Водійка освідована - твереза. Автомобіль поміщено на арештмайданчик", - йдеться у повідомленні.
За фактом автопригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast
Підписуйтесь на наші канали
Telegram
Viber